در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آیا می دانید؟ آگهی های ویژه رتبه بندی بهتری در نتایج جستجوی گوگل ، یاهو ، بینگ و ... دارند؟ / آیا می دانید؟ رتبه بندی آگهی شما در آقای تبلیغ بر مبنای تعداد ستاره و امتیاز آگهی شما خواهد بود؟ / آیا می دانید؟ با درج تصویر مرتبط با آگهی خود مخاطب بیشتری خواهید داشت؟ / آیا می دانید؟ با انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، سهم بیشتری از نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهید داشت؟

بیوتی پلاس

10 کشوری که زیباترین زنان دنیا را دارند

یکشنبه ۱۳ بهمن ۹۸ مقالات
 • تصویر شماره 10 کشوری که زیباترین زنان دنیا را دارند

زیبایی یک نعمت خدادادی است، و بدیهی است که استاندارد و نظر هر کس در خصوص زیبایی با دیگری متفاوت است. به تازگی یک سایت معتبر از طریق نظرسنجی آنلاین و ارائه سنجش زیبایی اقدام به معرفی کشورهایی کرده است که زیباترین زنان را دارند، در این بخش همراه ما باشید.

زیباترین زنان کشورها: 

 • ایتالیا:

زنان ایتالیا، با عنوان زیبای مدیترانه ای شناخته میشوند، و این در حالی است که مردان ایتالیایی هم رتبه اول زیبایی را در جهان دارند. ترکیب زیبایی زنان این سرزمین اروپایی شرقی است، و بروز بودن و مطابق مد بودن آنها دلیل دیگری برای زیباترین ها بودن است.

 • روسیه:

کمتر کسی پیدا میشود که بتواند در مقابل شکوه و جلال زنان روسی مقاومت کند. شاید به جرات بتوان گفت که چشمان آبی فوق العاده زنان روسی، میتواند با چشم اندازهای خیره کننده، جنگلهای تاندرا و سواحل نیمه گرمسیری روسیه رقابت کند. 

 • اوکراین:

زنان جسور و زیبای این کشور زیبایی خود را از ساحل سیاه و کوه های جنگلی و سبز به ارمغان برده اند، زیبایی اروپای شرقی همراه با ظرافت جذابیت زن اوکراینی را چندبرابر کرده است.

 • ونزوئلا:

زنان این کشور بیشترین جوایز مسابقات زیبایی و دختر شایسته جهان را با خود به خانه برده اند. امروزه زیبایی در این کشور به نوعی وسواس تبدیل شده که حتی از ملیتشان هم برایشان مهمتر است.

 • انگلستان:

زنان بریتانیایی زیبایی خود را مدیون سادگی و در عین حال جذابیت خود هستند. این بانوان از نظر چهره شبیه به همتایان روسی خود میباشند و جز خالص ترین نژادهای اروپایی هستند. 

 • برزیل:

برزیل بدلیل جغرافیای منحصر به فرد و طبیعت زیبایش در جهان شناخته شده است و زنان برزیلی به خوبی می دانند که چگونه در برگزاری مناسبت ها و جشن های کشورشان نقش کلیدی داشته باشند. نژاد این بانوان آمیخته ای از نژادهای گوناگون است و شاید همین امر سبب جذابیت بیشتر آنها شده است.

 • هندوستان:

سرزمین تنوع و جاذبه های زیبایی، با که پوست تیره و لباس های خیره کننده دارند، در جهان معروف است. شاید موهای بلند تیره و چشم های زیبا یکی از برتری های این زنان به سایرین باشد.

 • ترکیه:

بهره گیری از ارتباطات قوی با فرهنگ های مختلف تاریخی و امپراتوری های باستانی، سبب شده تا این کشور خانم های بسیار زیبای طبیعی داشته باشد. 

 • فرانسه:

نوع زندگی، رفتار دوستانه، شخصیت باورنکردنی و مد بی نظیراز آنها زنانی خیره کننده در تمام اروپای غربی ساخته است. 

 • کانادا / آمریکا 

از آنجا که این دو کشور آمیخته ای از نژادها و مردمان گوناگون هستند، ترکیب این نژادها باعث زیبایی و جذابیت زنان این کشور شده است.

  ثبت آگهی رایگان