در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آیا می دانید؟ آگهی های ویژه رتبه بندی بهتری در نتایج جستجوی گوگل ، یاهو ، بینگ و ... دارند؟ / آیا می دانید؟ رتبه بندی آگهی شما در آقای تبلیغ بر مبنای تعداد ستاره و امتیاز آگهی شما خواهد بود؟ / آیا می دانید؟ با درج تصویر مرتبط با آگهی خود مخاطب بیشتری خواهید داشت؟ / آیا می دانید؟ با انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، سهم بیشتری از نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهید داشت؟

بیوتی پلاس

محبوب ترین روش های تبلیغات اینترنتی

یکشنبه ۶ بهمن ۹۸ مقالات
  • تصویر شماره محبوب ترین روش های تبلیغات اینترنتی

استفاده از روشهای مستقیم و غیرمستقیم برای جلب توجه و نظر مشتریان، از جمله روش های قدیمی بازاریابی برای محصولات می باشند که با سرمایه گذاری میتوانید نتیجه آنرا مشاهده کنید. اما امروزه با تغییر سلیقه کاربران، بازاریابی قدیمی دیگر طرفدار ندارد.

از آنجا که همه روش های تبلیغات اینترنتی برای هر کسب و کاری سازگار نیستند، لذا صاحبان کسب و کار باید مجموعه ای از اقدامات مفید را برای کسب بهترین نتیجه اجرا نمایند.

قبل از انتخاب یک روش مناسب تبلیغاتی برای کسب و کار خود، با روش های محبوب در تبلیغات اینترنتی آشنا شوید:

1 – بازاریابی ایمیلی (Email Marketing)

در این روش صاحبان کسب و کار اقدام به جمع آوری اطلاعاتی مانند شماره تلفن و ایمیل مشتریان  کرده و از طریق ایمیل، اطلاعات و مطالب مربوط به خدمات یا محصولات خود را به کاربران اطلاع میدهند. 

با توجه به نتایج رضایت بخش ایمیل مارکتینگ، امروزه 56% از کسب و کارها برای افزایش کاربران خود از این نوع تبلیغات جهت برندسازی، خبرنامه و تخفیفات خوداستفاده میکنند..

2 – تبلیغات کلیکی (PPC)

این روش که به تبلیغات به ازای هر کلیک نیز معروف است، به منظور ایجاد یک ترافیک هدفمند در یک دوره کوتاه مشتریان را به سمت وبسایت شما سوق میدهد.

برای این منظور میتوانید یک بودجه تبلیغاتی روزانه تنظیم کنید، میزان اثربخشی این روش به کلمات کلیدی مورد استفاده و بهینه بودن متن شما بستگی دارد. یکی از بهترین و کاملترین نوع تبلیغات کلیکی ، تبلیغات در گوگل است.

3 – سئو و بهینه سازی (SEO)

امروزه تمام افرادی که از اینترنت استفاده میکنند با موتورهای جستجو آشنا هستند، زیرا حداقل یکبار به جستجوی اطلاعات در مورد یک محصول ، برند یا خدمات پرداخته اند.

سئو شامل یکسری فعالیت های متعدد از طریق کلمات کلیدی است که توسط محتوا و لینک های داخلی و خارجی انجام می شود.

4 – تبلیغات بنری (display)

برخی از افراد به منظور سرگرمی یا افزایش آگاهی تبلیغات خود را در وبلاگ ها و وبسایت های پربازدید ثبت می کنند. این آگهی ها شامل تبلیغات تعاملی، تبلیغات متنی، تبلیغات ویدئویی و تبلیغات بنری و… می باشند.

تبلیغات بنری علاوه بر معرفی برندها، ترافیک سایت را بصورت هدفمند افزایش داده و در نهایت منجر به فروش نیز میگردد. نحوه پرداخت در این روش  بر اساس میزان نمایش آن می باشد که معمولا مقرون به صرفه است.

5 – بازاریابی شبکه های اجتماعی (SMM)

یکی از مهمترین روش های تبلیغات اینترنتی که صاحبان کسب و کار می توانند از آن برای تبلیغ برند یا محصول خود استفاده نمایند، شبکه های اجتماعی هستند، که از طریق تعامل مستقیم با مشتری، به فروش دست می یابند.

با گسترش اینترنت تعداد کاربران شبکه های اجتماعی روز به روز در حال افزایش است، پس اگر صاحب کسب و کاری هستید از طریق شبکه های اجتماعی خیلی راحت میتوانید مخاطب هدف خود را پیدا کنید. 

فیسبوک، توئیتر، لینکدین، گوگل پلاس، اینستاگرام و تلگرام از مهمترین شبکه های اجتماعی هستند که برای معرفی برند و ارتقا فروش خود میتوانید از آنها استفاده کنید.

6 – بازاریابی محتوایی (Content Marketing)

محتوا مهمترین عامل مهم و باثبات در هر کمپین تبلیغاتی است که اگر با کیفیت و مرتبط باشد، ترافیک هدفمندی را برای شما ایجاد خواهد کرد. محتوا میتواند شامل متن، گرافیک، فیلم و سایر مطالب مرتبط باشد.

7 – بازاریابی پورسانتی (Affiliate Marketing)

اگر قصد جذب مخاطبانی گسترده از سایر نقاط جهان، را دارید میتوانید از طریق این روش که به سیستم همکاری در فروش معروف است، استفاده نمایید، که بدون استخدام به ازای دریافت پورسانتی مشخص، افراد در فروش محصولات شما مشارکت دارند.

8 – روابط عمومی آنلاین (Online Public Relations)

این نوع تبلیغات بخشی از بازاریابی محتوایی است که محتوای تبلیغاتی، را جهت معرفی یک برند یا ایجاد ترافیک در شبکه های آنلاین توزیع می کند. 

  ثبت آگهی رایگان