در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آیا می دانید؟ آگهی های ویژه رتبه بندی بهتری در نتایج جستجوی گوگل ، یاهو ، بینگ و ... دارند؟ / آیا می دانید؟ رتبه بندی آگهی شما در آقای تبلیغ بر مبنای تعداد ستاره و امتیاز آگهی شما خواهد بود؟ / آیا می دانید؟ با درج تصویر مرتبط با آگهی خود مخاطب بیشتری خواهید داشت؟ / آیا می دانید؟ با انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، سهم بیشتری از نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهید داشت؟

بیوتی پلاس

چطور خواسته هایتان را با همسرتان در میان بگذارید!

سه شنبه ۱ بهمن ۹۸ مقالات
  • تصویر شماره چطور خواسته هایتان را با همسرتان در میان بگذارید!

هر زنی دوست دارد تا به بهترین نحو ممکن زندگی زناشویی خود را مدیریت کند تا زندگی خوبی در کنار فرزندان و همسرش داشته باشد. برای این منظورباید بتواند تصمیمات مهم را با همسرش درمیان بگذارد.

رگ خواب مردان

بسیاری از زوجین نمی توانند با همسرشان در مورد تصمیمات مهم زندگی به درستی صحبت کنند در نتیجه در اغلب مواقع با دلخوری از هم جدا میشوند. اینگونه افراد همیشه فکر میکنند که همسرشان عجیب ترین فرد روی زمین است و نمی توانند بدون دعوا و داد و بیداد منظور خود را برسانند.

باید بدانید انسان عجیب وجود ندارد و تنها باید هنر گفتگو کردن را یاد بگیرید! 

 

1. قبل از تصمیم گیری کمی بخوابید.

خانم ها در کسر صدم ثانیه تصمیمهای مهمی برای زندگی خود می گیرند و انتظار دارند که همسرشان همان لحظه به حرفهایشان گوش داده و خواسته آنها را اجابت کند، این در حالی است که مردها نمی تواند مانند زن ها در لحظه تصمیم بگیرند.

اگر فکری به به ذهنتان رسید  قبل از آنکه با همسرتان صحبت کنید، اندکی بخوابید تا قدرت تصمیم گیری تان بالا رفته و به افکارتان سر و سامان ببخشید. 

2. در موقعیت های مناسب صحبت کنید. 

مردان هنگامی که کاری انجام می دهند و یا برنامه مورد علاقه خود را می بینند، نمی توانند درباره مسائل مهم صحبت کنند، زیرا مردان برخلاف زنان نمی توانند چند کار را در یک زمان و با هم انجام دهند.

برای صحبت با همسرتان ابتدا از او بپرسید که آیا آماده گفت وگو هست و کمی بعد به او فرصت دهید تا راجع به حرفهایتان فکر کند.

3. از بحث های زن و شوهری نترسید.

برخی از زنان به خاطر ترس از دعواهای زناشویی و اینکه شاید همسرشان پاسخ منفی بدهد از گفت وگو اجتناب می کنند.

همیشه در شرایط مناسب و با لحنی محترمانه صحبت هایتان را با همسرتان در میان بگذارید و نگران دعوا و جر و بحث نباشید.

4. همسرتان را دقیق و کامل بشناسید.

برای پیش بینی خواسته ها و واکنش های همسرتان به رفتارها و حرف هایش توجه کنید. این مطلب که همه مردها از الگوی رفتاری مشابهی پیروی می کنند، درست است اما همسرتان یک شخص منحصر به فرد است و ممکن است بسیاری از رفتارهایش خاص باشد، پس به لحظه لحظه زندگی او دقت کنید.

5. خودتان را با دیگران مقایسه نکنید.

از موفقیت ها و شکست های دیگران درس بگیرید اما یادتان باشد که شما در شرایط آنها نیستید و نباید از زندگی آنها الگوبرداری کنید.

برای تصمیم گیری های تازه، قدم به قدم پیش بروید و برای رسیدن به نتیجه دلخواه تان صبوری کنید و مقدمات تغییر را فراهم کنید.

نمی توانید باورهای همسرتان را یک شبه تغییر دهید.

6. از واکنش های همسرتان تعجب نکنید.

گرفتن تصمیمات جدید در زندگی پیامدها و هزینه هایی در بردارد. بخشی از پیامدها از چشم پنهان می ماند و نمی توانید تا زمانی که در شرایط آن قرار نگرفته اید ، احساس شان کنید.

اگر همسرتان همیشه به تغییر واکنش خاصی نشان می داده، انتظار تعدیل و یا تشدید واکنش را در گفتگوها داشته باشید شاید شما روی خط قرمزهای او قدم گذاشته اید.

7. قبل از تصمیم گیری غذای کافی بخورید.

غذای سبکی بخورید که با افت قند خون و یا سنگینی معده روبرو نشوید، تا بتوانید درست تصمیم بگیرید. اگر از ساعت غذایتان گذشته است میزان گلوکز خون شما پایین است، و ممکن است مغزتان ناگهان واکنش نشان دهد .

 و در نهایت ناامید نشوید!

اگر نتوانستید همسر خود را قانع کنید، ناراحت نباشید زمان دارید تا با گفتگوهای بیشتر او را متقاعد کنید. اگر باز هم نتیجه ای نگرفتید، مهم این است که نظرتان را گفته اید و او از نظر شما آگاه است. 

  ثبت آگهی رایگان