در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آیا می دانید؟ آگهی های ویژه رتبه بندی بهتری در نتایج جستجوی گوگل ، یاهو ، بینگ و ... دارند؟ / آیا می دانید؟ رتبه بندی آگهی شما در آقای تبلیغ بر مبنای تعداد ستاره و امتیاز آگهی شما خواهد بود؟ / آیا می دانید؟ با درج تصویر مرتبط با آگهی خود مخاطب بیشتری خواهید داشت؟ / آیا می دانید؟ با انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، سهم بیشتری از نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهید داشت؟

بیوتی پلاس

شبکه های تبلیغاتی

سه شنبه ۱۴ خرداد ۹۸ مقالات
  • تصویر شماره شبکه های تبلیغاتی
  • تصویر شماره شبکه های تبلیغاتی
  • تصویر شماره شبکه های تبلیغاتی

حتما عنوان شبکه های تبلیغاتی یا شبکه های اجتماعی را شنیده اید. صرف نظر از بخش سرگرمی و اطلاع رسانی این شبکه ها در زمینه تبلیغات نیز فعال هستند. بیشترین تبلیغاتی که در آها صورت میگیرد تبلیغات بنری و ویدیویی است. در این مقاله قصد داریم تا کمی بیشتر با این نوع از تبلیغات آشنا شویم.

امروزه رسانه های اجتماعی یکی از پرمخاطب ترین رسانه های دیجیتال هستند. بازاریاب ها  با تبلیغ برند خود در این شبکه ها می توانند به تعداد زیادی از مخاطبان دسترسی پیدا کنند. در بازاریابی رسانه های اجتماعی شما می توانید مخاطبان خود را به صورت هدفمند انتخاب کنید. 

یک شبکه تبلیغاتی، مشاغلی را که میخواهند تبلیغاتشان به وبسایتهایی که تمایل به میزبانی دارند، متصل می کند. ویژگی اصلی یک شبکه تبلیغاتی ایجاد فضای تبلیغاتی است که مطابق با نیازهای تبلیغ کننده میباشد، اصطلاح شبکه تبلیغاتی اغلب به معنای "شبکه آگهی آنلاین" بکار برده میشود. از زمانی که بازار آگهی انتشاراتی جمع شده است، تبلیغ کنندگان به طور چشمگیری در اینترنت یافت می شوند. 

تفاوت عمده بین شبکه های تبلیغاتی سنتی و آنلاین در این است که آنتی ویروس های آنلاین از طریق یک سرور تبلیغاتی به سرور دیگر منتقل میشوند. ارائه تبلیغات از طریق یک شبکه به شما اینامکان را میدهد تا از طریق روش های مختلف به هدف گیری، ردیابی و گزارش دهی برسند که این امکان در رسانه های سنتی وجود ندارد. 

نحوه عملکرد شبکه های تبلیغاتی بدین صورت است که این شبکه ها با ناشران در سراسر وب کار می کنند، با هر کسی که دارای کالایی فروخته نشده یا فضای تبلیغاتی است و یا مایل است از پیشنهاداتشان پول کسب کند. سپس شبکه ها این موجودی ها را جمع آوری، بسته بندی و آن را برای تبلیغ کنندگان میفروشند. 

مزایای استفاده از شبکه های تبلیغاتی

1. ارائه دهندگان محتوا، این شبکه ها را برای فروش آسان و قابل اعتماد میدانند. 

2. تبلیغ کنندگان سهولت استفاده از این شبکه ها را دوست دارند. 

3. با حداقل تلاش، می توانید یک کمپین را خریداری کنید که به یک گروه خاص از مصرف کنندگان در وب سایت های سراسر جهان اهدا می شود. 

معایب استفاده از شبکه های تبلیغاتی 

1. ممکن است که تبلیغات در کنار محتوایی نامناسب ظاهر شود. 

2. بسیاری از تبلیغ کنندگان شکایت کرده اند که تجزیه و تحلیل تبلیغات اغلب با معیارهای ارائه شده توسط شبکه ها مطابقت ندارد . 

با وجود این مشکلات، بسیاری از شرکت ها شبکه های تبلیغاتی را به عنوان یک راه مقرون به صرفه و کارآمد برای رسیدن به مصرف کنندگان میدانند. ساختار قیمت گذاری شبکه های تبلیغاتی با توجه به نیازهای مختلف کسب و کار ارائه می شود.

  ثبت آگهی رایگان