در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آیا می دانید؟ آگهی های ویژه رتبه بندی بهتری در نتایج جستجوی گوگل ، یاهو ، بینگ و ... دارند؟ / آیا می دانید؟ رتبه بندی آگهی شما در آقای تبلیغ بر مبنای تعداد ستاره و امتیاز آگهی شما خواهد بود؟ / آیا می دانید؟ با درج تصویر مرتبط با آگهی خود مخاطب بیشتری خواهید داشت؟ / آیا می دانید؟ با انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، سهم بیشتری از نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهید داشت؟

بیوتی پلاس

نکات مهم برای تبلیغ در اینستاگرام

یکشنبه ۲۹ دی ۹۸ مقالات
  • تصویر شماره  نکات مهم برای تبلیغ در اینستاگرام

در حال حاضر اینستاگرام یک معدن طلایی برای تبلیغات است. امروزه اینستاگرام برگ برنده بیشتر برندها است و تبلیغات از طریق افراد تاثیرگذار (influencer) بسیار رواج یافته است.

اما چگونه باید تبلیغ خود را در اینستاگرام ثبت کنیم؟ چگونه این تبلیغ ها پر بازدید شود؟ و چگونه با اینستاگرامرها قرارداد کاری ببندیم؟ 

با ما همراه باشید در این مقاله با نکات طلایی تبلیغ در اینستاگرام:

1- آن ها را در kik یا تلگرام پیدا کنید.

برای صحبت با اینستاگرامرها میتوانید از Kik یا تلگرام استفاده کنید که اجازه میدهد به راحتی پیام هایتان را بدون داشتن شماره تلفن یا ایمیل تنها با یک id به طرف مقابل برسانید. 

2- مدت زمان قرار گرفتن پست تبلیغاتی شما در  پیج

بر خلاف پست های موجود در برخی وبلاگ ها و وب سایت ها که به مدت طولانی یا برای همیشه تبلیغ شما در آنجا قرار می گیرد، اینستاگرامرها برای مدت معینی پست تبلیغاتی شما را در پیج نگه خواهند داشت و تعرفه تبلیغاتی آن نیز به میزان زمان درخواستی تان بستگی خواهد داشت. 

3- قراردادن لینک شما در بیو (Bio) پیج

اینستاگرامرها به شما اجازه نمی دهند که در زیرنویس عکس هایتان از لینک خود استفاده کنید. تنها لینکی که می توانید در این رسانه اجتماعی استفاده کنید، در محدوده بیوگرافی پروفایل اینستاگرام است. برخی از آنها با قرار دادن آگهی تان در پیج شان به طور رایگان لینک سایت یا وبلاگ شما را نیز در بیو قرار می دهند 

4- با خرید تبلیغاتی طولانی مدت تخفیف بگیرید.

پیج های مختلف را امتحان کنید و هر کدام که بازدهی بیشتر و بهتری داشت برای تبلیغ کار خود، انتخاب کنید. پس از روشن شدن هزینه هر پست در مدت مشخص، بپرسید که برای خرید هفتگی یا ماهانه تخفیفی برایتان منظور میگردد؟ 

5- در مورد دیگر آگهی دهندگان سوال کنید.

از اینستاگرامر بپرسید که با چه برندهای دیگری کار میکند، بدون پرسش ناگهان یک روز مشاهده میکنید که آگهی شما بعد از آگهی رقیب اصلی تان است!

6- قیمت تبلیغات به شدت متنوع است.

تبلیغات در اینستاگرام بسیار گسترده و متنوع است و هر فرد قیمت و تعرفه خاص خودش را دارد، حواستان باشد که چه نوع تبلیغی را انتخاب میکنید و چه هزینه ای برایش میپردازید.

7- انواع حساب های کاربری در اینستاگرام

حساب های کاربری مختلفی در اینستاگرام وجود دارد. 

- پیج های موضوعی: تبلیغات در این پیج ها ارزان تر است زیرا بر روی موضوع خاصی متمرکز هستند و به شخص خاصی وابستگی ندارند. 

- پیج های فروشگاهی: تبلیغات در این پیج ها در حد وسط قیمت ها قرار دارد.  تعداد فالوئر زیاد یکی از ویژگی های بارز این پیج هاست اما توجه کنید که کاربرها واقعی باشد نه فیک!

- پیج های شخصی وبلاگ نویسان یا دیگر افراد مشهور: این پیج ها بیشترین قیمت را در تبلیغات دارند. دلیل آنهم تاثیر زیاد این افراد بر روی کاربرانشان است.

 

برای داشتن بهترین بازدهی در تبلیغات خود، ابتدا در خصوص آن پیج و کمپین خوب تحقیق کنید، قیمت های مختلف را با کیفیت و نتیجه کاری شان مقایسه کنید، سپس تبلیغات خود را آغاز کنید.

  ثبت آگهی رایگان