در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آیا می دانید؟ آگهی های ویژه رتبه بندی بهتری در نتایج جستجوی گوگل ، یاهو ، بینگ و ... دارند؟ / آیا می دانید؟ رتبه بندی آگهی شما در آقای تبلیغ بر مبنای تعداد ستاره و امتیاز آگهی شما خواهد بود؟ / آیا می دانید؟ با درج تصویر مرتبط با آگهی خود مخاطب بیشتری خواهید داشت؟ / آیا می دانید؟ با انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، سهم بیشتری از نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهید داشت؟

بیوتی پلاس

بهبود روابط اجتماعی

پنجشنبه ۱۹ دی ۹۸ مقالات
  • تصویر شماره بهبود روابط اجتماعی

تعطیلات واوقات فراغت فرصت بسیار مناسبی برای یادآوردی خاطرات خوب در کنار عزیزانمان است. یکی از ویژگی های افراد موفق مهارت و توانایی آنها دربرقراری یک ارتباط موثر با دیگران است. 

برخورداری از مهارت‌های اجتماعی مناسب کمک می‌کند تا در روابط خود بدور از اضطراب و نگرانی، عملکرد بهتری داشته باشید. با کمک حمایتی روابط اجتماعی هنگامی که با چالشی مواجه میشوید، قدرت سازگاری بیشتری با شرایط دارید. 

 

راهکارهایی برای بهبود روابط اجتماعی:


1. پایان دادن به نکات منفی 

اگر کدورتی دارید، آن ها را شناسایی و برطرف کنید. روابط اجتماعی ما باید تاثیرهای مثبت بر ما بگذارند. گاهی بهتر است تا خود را به جای طرف مقابل بگذاریم و از او گذشت کنیم .

 

2. پر انرژی باشید.

فراموش نکنید که باید کمی هم خوش بگذرانید و برای لذت بردن خود برنامه ریزی کنید. با دوستانتان به مسافرت، سینما و حتی شهربازی بروید، اوقاتی را صرف خنده و شوخی کنید. 

 

3. عشق و علاقه خود را نشان دهید. 

ممکن است شما مستقیما به شخص مورد نظر خود بگویید که دوستش دارید یا ممکن است یک کادو برای او بخرید. هر کس با یک سری از اعمال به آن احساس دلپذیر می رسد ولی تلاش کنید تا متوجه شوید که افراد چگونه باید به علاقه شما پی ببرند. یادتان باشد که روابط شما بر تمام جنبه های زندگی تان تاثیر مستقیم دارد، پس این روابط را بهبود ببخشید.

4. غذای دورهمی 

همراه با تمام اعضای خانواده غذا بخورید. ممکن است سرتان بسیار شلوغ باشد اما تمام تلاشتان را بکنید تا زمان مناسبی را برای این غذای دورهمی اختصاص دهید. اینکار به بهبود روابط خانوادگی تان نیز کمک میکند.

5. با دوستان قدیمی وقت بگذرانید.

ارتباط دوباره با این افراد حالتان را خوب میکند، اگر کدورتی از قبل دارید آن را کنار بگذارید و به سراغ دوستان قدیمی خود بروید. خاطرات خوبتان را مرور کنید و روابط جدیدی بسازید.

6. دوستان جدید پیدا کنید.

بدون وجود مدرسه و دانشگاه و شرکت در گروه های اجتماعی، پیدا کردن دوستان جدید بسیار مشکل است. زمانی را برای شناخت علایق خود اختصاص دهید؛ قطعا افراد زیادی مانند خودتان پیدا خواهید کرد.

7. کنترل دنیای مجازی

شبکه های اجتماعی و فضای مجازیرا محدود کنید، شما در دنیای واقعی زندگی میکنید و نیاز به رابطه هایی واقعی دارید. حضور همیشگی در فضای مجازی باعث از بین رفتن روابط شما در دنیای حقیقی تان میشود.

 

به مرور زمان با بهبود روابط اجتماعی خود، شاهد تاثیرات آن ها بر زندگی و حتی سلامت و تندرستی خود می شوید!

  ثبت آگهی رایگان