در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آیا می دانید؟ آگهی های ویژه رتبه بندی بهتری در نتایج جستجوی گوگل ، یاهو ، بینگ و ... دارند؟ / آیا می دانید؟ رتبه بندی آگهی شما در آقای تبلیغ بر مبنای تعداد ستاره و امتیاز آگهی شما خواهد بود؟ / آیا می دانید؟ با درج تصویر مرتبط با آگهی خود مخاطب بیشتری خواهید داشت؟ / آیا می دانید؟ با انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، سهم بیشتری از نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهید داشت؟

بیوتی پلاس

کسب بهترین نتایج در تبلیغات اینترنتی

شنبه ۱۱ خرداد ۹۸ مقالات
  • تصویر شماره کسب بهترین نتایج در تبلیغات اینترنتی
  • تصویر شماره کسب بهترین نتایج در تبلیغات اینترنتی

اگر چه دنیای تبلیغات اینترنتی گسترده است و نیاز به زمان و منابع دارد، با این راهنمای مقدماتی، شما فقط خواندن را به پایان رسانده اید که برای شروع نیاز به مشاوره و تلاش دارید. شما دنیایی پر از فرصت در دستان خود دارید!

1. داشتن یک وبسایت خوب

مهم نیست که شما چه نوع تبلیغاتی را  منتشر می کنید: ماموریت همه آنها این است که مردم روی آنها کلیک کرده و به طور مستقیم افراد را به صفحه ای که انتخاب کرده اید، هدایت کنند. به همین خاطر اطمینان حاصل کنید که وبسایتی خوب داشته باشید، آن را بارگیری کرده، با یک طراحی خوب، یک تجربه کاربری سودمند را ضمانت کنید.

2. بازار هدف خود را بدرستی بررسی کنید.

شما می توانید بهترین تبلیغات را در تمام جهان داشته باشید، اگر بازار هدف خود را بدرستی بررسی کنید، مخاطب مورد نظر خود را مشخص کنید، آن را تقسیم بندی کرده و کاملا مشخص کنید که کدام هدف را مدنظر قرار می دهید تا بتوانید آگهی هایی ایجاد کنید که بیشترین تأثیر را داشته باشند.

3.  تعیین کنید چه نوع تبلیغی را می خواهید استفاده کنید.

تصور کنید که شما مشتریان بالقوه را می شناسید، نوع تبلیغاتی را که برای آنها مناسب است، انتخاب کنید. آیا مخاطبان شما در فیس بوک هستند یا توییتر؟ در این صورت کمپین های تبلیغاتی همان شبکه را انتخاب نمایید. اگر شما تماشاگر فیلم ها هستید، کمپین های تبلیغاتی خود را در YouTube به حداکثر برسانید.

4. در مورد اهداف تبلیغات اینترنتی فکر کنید.

تعریف شما از آنچه که می خواهید با تبلیغات آنلاین خود انجام دهید، بسیار مهم است تا بتوانید تبلیغات موثری ایجاد کنید. بنابراین، اگر میخواهید نتایج بهتری بگیرید تا منجر به فروش بیشتر، سود بیشتر، بهبود نام برند تجاری تان یا هر چیزی که میخواهید  بشود، تصمیم بگیرید و تبلیغات خود را بر این اهداف تمرکز کنید.

5. برای طراحی تبلیغات خود زمان مناسب بگذارید.

به خاطر داشته باشید که فضای بسیار کمی برای استفاده از آنچه که می خواهید برای انتقال و چگونگی انجام آن را داشته باشید، در دست دارید. بنابراین به حرفهایی که میخواهید از آنها استفاده کنید فکر کنید. مقدار زمانی که شما در طراحی تبلیغات خود سرمایه گذاری می کنید، می تواند ضرب شده و حتی نتایج را سه برابر کند. 

6. تبلیغ باید روشن و واضح و مختصر باشد.

بر خلاف آنچه که در بازاریابی محتوا اتفاق می افتد، با تبلیغات اینترنتی شما، فضایی برای آزمایش و متقاعد کردن مخاطبان خود ندارید. بنابراین، از 20 کلمه استفاده نکنید زمانی که می توانید آن را در سه جمله بگوئیدتبلیغات آنلاین کمی اضطراب آور است و توانایی شما در مختصر و برجسته کردن مطالب، مهم است. چرا مخاطبان  باید بر روی تبلیغات شما کلیک کنند، به این مساله فکر کنید تا خیلی راحت تر به جلو بروید.

7. عناصر بصری بسیار ضروری هستند.

ما انسان هایی با محرک های بصری هستیم، و این به این معنی است که ناچارا تصورات اولین چیز در همه امور هستند. در مورد آگهی های آنلاین این عامل بسیار مهم است: اگر تبلیغ شما دارای طراحی بد، اشتباهات املایی و یا اشتباهات دستوری، تصاویری با وضوح ضعیف یا عناصر نامناسب باشد، فرصت خوبی را برای ایجاد ارتباط با مخاطب از دست خواهید داد.

8. نام تجاری خود را فراموش نکنید.

تصویر برند شما بسیار مهم است؛ اطمینان حاصل کنید که آرم شما در تبلیغات گنجانده شود، آنها باید با رنگ های نام تجاری تان هماهنگ شده و بر روی آنچه که می خواهید ارسال کنید قرار گیرند.

 مهم است که تصویر یک نام تجاری اطمینان، خوش بینی و مسئولیت را انتقال دهد، و البته شما از طریق تبلیغات خود به همه اینها دست پیدا میکنید.

9. همه چیز را کاملا اندازه گیری کنید.

و در نهایت، آنچه مهمتر از همه اینهاست، اندازه گیری عملکرد تبلیغات در زمان واقعی، تجزیه و تحلیل کمپین هابرای به حداکثر رساندن آنچه که کار می کند و آنچه که تغییر نمی کند.

 

امیدواریم توانسته باشیم در جهت آگاهی شما در خصوص تبلیغات اینترنتی گام موثری برداشته باشیم. برای تبلیغات خود با ما تماس بگیرید. 
  ثبت آگهی رایگان