در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آیا می دانید؟ آگهی های ویژه رتبه بندی بهتری در نتایج جستجوی گوگل ، یاهو ، بینگ و ... دارند؟ / آیا می دانید؟ رتبه بندی آگهی شما در آقای تبلیغ بر مبنای تعداد ستاره و امتیاز آگهی شما خواهد بود؟ / آیا می دانید؟ با درج تصویر مرتبط با آگهی خود مخاطب بیشتری خواهید داشت؟ / آیا می دانید؟ با انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، سهم بیشتری از نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهید داشت؟

بیوتی پلاس

نکات موفقیت آمیز در فروش

سه شنبه ۳ دی ۹۸ مقالات
  • تصویر شماره نکات موفقیت آمیز در فروش

شما به عنوان صاحب کار یکی از باارزش ترین وظایفی که دارید فروش است. می توانید با انجام چند راه ساده، فروش خود را به حداکثر برسانید.

1. گوش کنید.

در دقایق اولیه در مورد خود و  محصولات صحبت نکنید. در مورد خدمات خود حرافی نکنید. وقتی هنوز نمیدانید چیزی که ارائه می دهید برای مشتری کاربرد دارد یا خیر، پس  صحبت نکنید. به صحبت های مشتری خوب گوش دهید تا بتوانید بهترین خدمات را به او ارائه دهید.

2. با سؤال از مشتری بفروشید.

تمرکز کنید که دلیل خرید مشتری چیست. بدون هیچ قصد و هدف مخفی کاملا صادقانه با مشتری خود صحبت کنید و نظر او را درباره محصولتان بپرسید.
هر بار که مردم احساس کنند تلاش می کنید تا به آن ها چیزی بفروشید، به سرعت دیوار دفاعی بدور خود کشیده و از شما دور میشوند. یادتان باشد که عمل فروش باعث ایجاد مقاومت می شود! و ما باید این مقاومت را هدایت کنیم.

3. تظاهر کنید با مشتری به اولین ملاقات دوستانه رفته اید.

در این قرار دوستانه سؤالاتی بپرسید که بتوانید اطلاعاتی در مورد نیاز واقعی مشتری بدست آورید. وقتی متوجه شدید که مشتری دقیقا به چه چیزی نیاز دارد براحتی میتوانید بعنوان یک مشاور خوب در کنارش باشید، به خود اعتماد کنید.

4. همان گونه که با خانواده و دوستانتان صحبت می کنید با مشتری صحبت کنید.

هرگز با سخنرانی های کسل کننده و شعارهای تبلیغاتی وارد مکالمه با مشتری نشوید. امروزه الگوهای گفتاری مصنوعی، تن صدای اغراق شده و صدای کند و دیگر برای فروش قابل پذیرش نیستند. معمولی و مناسب صحبت کنید و کمی دوستانه. 

5. به چیزی که مشتری نمی گوید هم، توجه کنید.

اگر مشتری شتاب زده ، مضطرب و ناراحت است از آن ها بپرسید " الآن وقت مناسبی برای صحبت کردن دارید؟" بیشتر فروشندگان در هنگام فروش فراموش می کنند که در این مکالمه انسان دیگری هم حضور دارد.

6. پاسخ به سوالات به طور خلاصه باشد.

آنچه مهم است این است که آیا شما برای مشتریها انتخاب درستی هستید یا نه.

7. بعد از ارزیابی نیازهای مشتری به چیزهایی که برای ارائه دارید، اشاره کنید.

قبل از آنکه به چیزی که می خواهید بگویید فکر کنید. به کسی که می خواهید آن را به او بگویید، توجه کنید.

8. در مورد محصول خود سمینار نگذارید.

درمورد آنچه به مشتری تان ربطی ندارد خودداری کنید. امروزه کسی حوصله شرکت در جلسات و سمینارها را ندارد، به سلیقه و زمان مردم احترام بگذارید.

9. از مشتری بپرسید مانعی برای برداشتن قدم بعدی وجود دارد؟

با برقرار کردن احساس اعتماد و صمیمیت بین خودتان و مشتری، آماده  هستید تا خدمات و محصولات خود را به مشتری ارائه دهید.

10. مشتری را به کار دعوت کنید.

شما یک فروشنده نیستید، شما یک انسان هستید که یک محصول یا خدمات خاصی را ارائه می دهد. تلاش کنید تا مشتری این مطلب را بفهمد، آن وقت در فروش خود موفق خواهید بود.

  ثبت آگهی رایگان