در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آیا می دانید؟ آگهی های ویژه رتبه بندی بهتری در نتایج جستجوی گوگل ، یاهو ، بینگ و ... دارند؟ / آیا می دانید؟ رتبه بندی آگهی شما در آقای تبلیغ بر مبنای تعداد ستاره و امتیاز آگهی شما خواهد بود؟ / آیا می دانید؟ با درج تصویر مرتبط با آگهی خود مخاطب بیشتری خواهید داشت؟ / آیا می دانید؟ با انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، سهم بیشتری از نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهید داشت؟

بیوتی پلاس

نکات مهم تناسب اندام بانوان بعد از ۴۰ سالگی

یکشنبه ۲۴ آذر ۹۸ مقالات
  • تصویر شماره نکات مهم تناسب اندام بانوان بعد از ۴۰ سالگی

حفظ تناسب اندام در هنگامی که 40 سال را رد کرده اید، از همیشه سخت تر می شود.

اگر در حال نزدیک شدن به ۴۰ سالگی هستید، با در نظر گرفتن ۵ نکته ساده، می توانید به خوش اندامی برسید. هنگامی که یک خانم به ۴۰ سالگی می رسد، بدن او دچار تغییراتی می شود. سوخت و ساز بدن کند شده، وزن  ثابت میماند و از دست دادن چربی سخت تر می شود. 

۱: ورزش منظم داشته باشید.

پس از ۴۰ سالگی  سوخت و ساز بدن کاهش می یابد، پس تمریناتتان منظم تر از همیشه باشد. پنج بار در هفته بدون وقفه تمرین کنید و به هر بهانه ای ورزش خود را متوقف نکنید.

۲: حرکات ورزشی ایروبیک حیاتی هستند.

به کمک فعالیت های هوازی به خودتان فشار بیاورید.  قدم زدن و پیاده روی طولانی داشته باشید. فعالیتهایی را که قلب و ریه ها را درگیر می کند انتخاب کرده و تمرین های چالش برانگیز انجام دهید.

۳: مصرف پروتئین الزامی است.

پروتئین عضلات را تغذیه می کند و سالم نگه می دارد. در رژیم غذایی از مواد پروتئینی و مکمل ها استفاده کنید.

مرغ، ماهی، تخم مرغ، پنیر، و سبزی های برگ دار، قارچ، لوبیا و حبوبات، محصولات سویا، بادام زمینی، و شیر بادام میتوانند به شما کمک فراوانی کنند.

۴: آموزش مقاومت لازم است.

حرکات بازو، پا، پرس سینه، و افزودن مقاومت در تمرین دوچرخه و یا ماشین الپتیکال کمک زیادی به ساخت عضلات قوی و سالم نگه داشتن مفاصل خواهد کرد. حرکات مقاومتی به ساخت توده های استخوانی کمک می کند، و یک زن کمتر در معرض خطر پوکی استخوان قرار میگیرد.

۵: کاهش کالری دریافتی برای حفظ تناسب اندام 

از آنجا که سوزاندن کالری و کم کردن وزن پس از ۴۰ سالگی سخت تر میشود، کالری مصرفی خود را کاهش دهید .

از اضافه کردن شکر به قهوه و یا چای خود در صبح چشم پوشی کنید. شیر مصرفی خود را از شیر لبنی به سویا یا شیر بادام تغییر دهید. به جای استفاده هر روزه از یک وعده میوه ، یک روز در میان میوه مصرف کنید. از مخلفات سالاد یونانی و یا سرکه و روغن به جای سرکه شیرین استفاده کنید. 

  ثبت آگهی رایگان