در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آیا می دانید؟ آگهی های ویژه رتبه بندی بهتری در نتایج جستجوی گوگل ، یاهو ، بینگ و ... دارند؟ / آیا می دانید؟ رتبه بندی آگهی شما در آقای تبلیغ بر مبنای تعداد ستاره و امتیاز آگهی شما خواهد بود؟ / آیا می دانید؟ با درج تصویر مرتبط با آگهی خود مخاطب بیشتری خواهید داشت؟ / آیا می دانید؟ با انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، سهم بیشتری از نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهید داشت؟

بیوتی پلاس

قبل از شروع ایمیل مارکتینگ باید بدانید که ...

یکشنبه ۱۷ آذر ۹۸ مقالات
  • تصویر شماره قبل از شروع ایمیل مارکتینگ باید بدانید که ...

یکی از تاثیرگذارترین روشهای بازاریابی اینترنتی، ایمیل مارکتینگ است که به صورت کاملا هدفمند به کسب و کار اینترنتی، رونق می بخشد. ایمیل مارکتینگ دارای اصول و قواعدی است که بدون آموزش نمیتوان به هدف مورد نظر رسید.

1. هدف

در هر کسب و کاری داشتن هدف باعث افزایش موفقیت میشود. خوب فکر کنید تا هدف خود را پیدا کرده و بتوانید محتوای خود را تولید کنید.

2. عنوان مناسب برای ایمیل

عنوان ایمیل، مهمترین ابزاری است که میتواند مخاطب را جهت خواندن ایمیل ترغیب کند. در انتخاب آن دقت کنید زیرا در بسیاری از موارد عنوان ایمیل باعث به وجود آمدن ابهام و گمراهی در مخاطب میشود. عنوانی که صراحت و شفافیت داشته باشد و دربرگیرنده موضوع ایمیل باشد را انتخاب کنید .

3. از لیست ایمیل تهیه شده توسط خود استفاده نمایید.

لیستهای ایمیلی که خریداری میشوند ممکن است مربوط به مخاطب شما نباشند. پس لیست ایمیل خودتان را داشته باشید.

برای ارسال ایمیل حتما برنامه ریزی کنید و در ساعات و زمانهای خاص اقدام به ارسال ایمیل کنید. تحقیقات نشان داده است که شرکتهای حرفه ای در زمینه بازاریابی در طول روز فقط یک بار ایمیل برای مخاطبان خود ارسال می کنند. 

4. متن ایمیل را خودتان بنویسید یا قبل از انتشار آن را ویرایش نمایید.

اگر متن ایمیل را خودتان بنویسید مطمئن میشوید که تمام مواردی که می خواهید در متن ارسالی به مخاطبین رعایت شده است . همیشه در انتهای متن ایمیل، آدرس سایت، شماره تلفن و فکس را بنویسید. بیشتر ایمیل های خود را به موضوعات آموزشی، اطلاع رسانی در زمینه فعالیت خود اختصاص دهید و تبلیغات هدفمند خود را داشته باشید .

5. در نگارش ایمیل خشک و رسمی نباشید.

مخاطب با شما و محتوای نوشته شده توسط شما ارتباط  برقرار میکند. ایمیل ارسالی از طرف شرکتهای بزرگ بازاریابی اینترنتی بدون استثناء به زبان غیر رسمی نوشته می شوند. سعی کنید از ایمیل مارکتینگ به عنوان مکمل سایر روشهای جذب مشتری استفاده کنید. 

  ثبت آگهی رایگان