در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آیا می دانید؟ آگهی های ویژه رتبه بندی بهتری در نتایج جستجوی گوگل ، یاهو ، بینگ و ... دارند؟ / آیا می دانید؟ رتبه بندی آگهی شما در آقای تبلیغ بر مبنای تعداد ستاره و امتیاز آگهی شما خواهد بود؟ / آیا می دانید؟ با درج تصویر مرتبط با آگهی خود مخاطب بیشتری خواهید داشت؟ / آیا می دانید؟ با انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، سهم بیشتری از نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهید داشت؟

بیوتی پلاس

عوارض کمربند لاغری

پنجشنبه ۱۴ آذر ۹۸ مقالات
 • تصویر شماره عوارض کمربند لاغری

تمام کسانی که دارای اضافه‌ وزن و چاقی هستند به دنبال یک راه ساده، سریع و جادویی برای لاغری و تناسب اندام خود می‌گردند. امروزه استفاده از قرص‌های لاغری پرعوارض و همینطور بستن کمربند لاغری از جمله این راه‌ها هستند.

امروزه استفاده از کمربندهای لاغری توسط رسانه‌های مختلف با تبلیغاتی اغواکننده و بسیار جذاب ارائه میشود و  تولیدکنندگان ادعا می‌کنند با استفاده از این محصول بدون تلاش میتوانید به تناسب اندام برسید.

آیا کمربند لاغری واقعا کارایی لازم را دارد؟

کمربندهای لاغری انواع و عملکردهای متفاوتی دارند. کمربندهای لرزاننده، حرارتی، ضربه زننده که با ایجاد گرمای داخلی باعث از دست رفتن آب بدن، چروکیده شدن سلول‌ها، و گاهی تحرک چربی‌ها و جابه‌جایی آن‌ها می‌شوند.

در حقیقت شما با بستن این کمربندها، چربی‌ها را به‌صورت ظاهری و موقت کمی جمع می‌کنید اما آنها هنوز در بدن شما هستند؛ بای از بین بردن چربی ها باید آنها را بسوزانید!

افراد نیز هستند که اضافه‌ وزن ندارند اما از تجمع مقداری چربی در شکم و پهلوی خود احساس ناراحتی می‌کنند، بهمین دلیل برای خلاص شدن از شر این چربی ها کمربند میبندند.

کمربندهای لاغری از یک نوار پهن از جنس نئوپرن یا الیاف مشابه (نایلون و اسپندکس) که بسیار کشسان است تهیه می‌شوند، که با تحت‌فشار قرار دادن چربی‌های شکم و پهلو باعث کاهش سایز در این قسمت ها می‌شوند.

عوارض کمربند لاغری چیست؟

1. مشکلات پوستی

اگر برای مدتی طولانی از این کمربندها استفاده کنید باعث تحریک و التهاب پوست در آن منطقه می‌شوید. عرق کردن و دمای بالای بدن باعث تحریک و قرمزی و حتی سوختگی پوست بدن می شود.

2. دهیدراته شدن بدن (کم‌آبی)

عرق کردن،  کم‌آبی در بدن را بهمراه می آورد. از دست دادن آب بدن، مشکلاتی بوجود می آورد:

 • خشکی دهان
 • خواب‌آلودگی
 • حجم ادرار کم و اختلالات کلیه
 • سردرد
 • خشکی پوست
 • سرگیجه

3. عدم تعادل الکترولیت

عرق کردن منجر به عدم تعادل الکترولیت میشود. اگر عضلات شما شروع به گرفتگی کرد، یک نوشیدنی ورزشی حاوی الکترولیت بنوشید.

4. مشکلات داخلی

استفاده طولانی مدت از کمربندهای لاغری باعث اشکال در هضم و سایر مشکلات داخلی میشود:

 •  تحت‌فشار قرار گرفتن دنده ها
 • جابه‌جا شدن اندام ها
 • سوزش قلب و سوءهاضمه 
 • نرسیدن اکسیژن کافی به اندام‌ها 

اما راه‌حل بهتر

بهترین و ماندگارترین روش برای بهبود وضعیت بدن و تناسب اندام، انجام تمرینات ورزشی بصورت روزانه و داشتن یک رژیم غذایی متعادل است.

برای از بین بردن چربی‌های اضافی و داشتن شکمی صاف، در هفته 250 دقیقه ورزش هوازی و استقامتی انجام دهید. پیاده‌روی، دویدن، دوچرخه‌سواری و شنا میتوانند به شما کمک کنند. 

برای داشتن تناسب اندام باید تلاش کرد، چیزی بدون تلاش بدست نمی آید!

  ثبت آگهی رایگان