در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آیا می دانید؟ آگهی های ویژه رتبه بندی بهتری در نتایج جستجوی گوگل ، یاهو ، بینگ و ... دارند؟ / آیا می دانید؟ رتبه بندی آگهی شما در آقای تبلیغ بر مبنای تعداد ستاره و امتیاز آگهی شما خواهد بود؟ / آیا می دانید؟ با درج تصویر مرتبط با آگهی خود مخاطب بیشتری خواهید داشت؟ / آیا می دانید؟ با انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، سهم بیشتری از نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهید داشت؟

بیوتی پلاس

10 روش مفید و موثر برای افزایش موفقیت شخصی

سه شنبه ۱۲ آذر ۹۸ مقالات
  • تصویر شماره 10 روش مفید و موثر برای افزایش موفقیت شخصی

افراد موفق همواره هدفمند هستند و مسئولیت کارهایشان را برعهده می گیرند و به وظایفشان عمل می کنند.

افراد موفق تلاش بیشتری دارند و کارهای بیشتری را نسبت به سایرین انجام می دهند . آن ها برای زمان خود ارزش قائلند و اجازه نمی دهند دنیای مجازی بر برنامه و موفقیت آن ها تاثیر منفی بگذارد.

تمام انسان های موفق در زندگی برنامه و هدف دارند و از تمام توان خود برای رسیدن به اهدافشان کمک می گیرند.

 

10 روش مفید و موثر برای افزایش موفقیت شخصی

1- بدانید که میخواهید چه کاری انجام دهید.

راز یک شغل موفق و رضایت بخش آن است که بدانید از آن کار و زندگی چه میخواهید.  وقتی کاری را انجام دهید استعدادهای جدید و توانایی های بیشتری را در خود کشف می کنید که شما را به سمت اهدافتان هدایت میکند.

2- موانع رسیدن به هدفتان را شناسایی کنید.

اجازه ندهید که مشکلات و موانع میان اهداف و تلاشتان فاصله بیندازند. سعی کنید هر آنچه که شما را از موفقیت و رسیدن به آن دور میکند، به کناری بگذارید.

3- بر باید های هدفتان اصرار بورزید.

روی آن چه برای موفقیتتان لازم است تمرکز کنید. ممکن است زمان، درس، تلاش مضاعف یا هرچیزی باشد. زمان خود را روی کارهایی بگذارید که برایتان سود دارد و شما را به هدفتان نزدیک میکند.

زمانی که کارها را در مسیر درست انجام می دهید به هدف نهایی تان نزدیک می شوید و علاوه بر احساس خوشایند درونیتان ،کارایی خود را بالا برده و زودتر به نتیجه میرسید.

4- ساخت پله های موفقیت تا رسیدن به هدف

لیستی از ده گامی که باید با آن ها پله های موفقتیان را بسازید و با آن کار ها موانع را حل کنید ، تهیه کنید. این لیست باید به شما بگوید که چه کنید تا موانع را از سر راه بردارید.

به عنوان مثال : کمتر عصبانی شدن ، ترک سیگار ، عادات غذایی بهتر ، مطالعه کتاب های مفید و مرتبط ، یادگیری زبان های خارجه ، ورزش ،کمتر تلویزیون تماشا کردن ،قرض های خود را پرداخت کردن ، کاهش وزن رفتن به کلاس های مختلف ، و... .

5- نوشتن هدف ها

نوشتن اهداف مزیت های بسیاری به همراه دارد. اگر اهدافتان را روی کاغذ بیاورید واضح تر، دقیق تر و ملموس تر خواهند شد. آن چیزی که جلوی چشم باشد، شانس بیشتری برای انجام شدن دارد!

6- شناخت هدف و تاکیر بر تلاش برای رسیدن به آن 

به زندگی افراد بی هدف نگاهی بیاندازیم. بی هدفی سرانجامی به جز نابودی ندارد. اهدافتان را بنویسید و مدام به آن ها سر بزنید. به هیچ کس و هیچ چیز اجازه ندهید که اهدافتان را از شما بگیرند و آنها را در خود همواره زنده نگه دارید .

7- پذیرفتن مسئولیت های جدید 

قبل از اینکه مراقب دیگران باشید یا در زندگی دیگران اثر بگذارید باید خودتان این کار را بکنید . من ِ جدیدی که کارایی خود را افزایش داده و به فردی موثر و به درد بخور تبدیل شده است.

8- ناامید نشوید و همواره تلاش کنید.

مدام کارهای جدید انجام دهید. بر ترس های خود غلبه کنید. برای موفقیت در هر زمینه ای باید بی وقفه کارهای جدیدی انجام دهید. علاقه و اشتیاق شما می تواند شما را به سمت انجام کارهای بیشتر هدایت کند و انجام کارهای بیشتر می تواند بر علاقه ی شما بیافزاید . 

9- بصورت همزمان چند کار را انجام ندهید.

کاری را انتخاب کنید که بسیار مهم است و بیشترین تاثیر را بر زندگی و کار شما دارد سپس با تمرکز کافی فقط آن را انجام دهید. تا حد امکان از انجام چند کار با هم ، بپرهیزید زیرا هیچکدام خوب و با کیفیت از آب در نمیاید و وقت و انرژی بیشتری هم از شما خواهد گرفت.

10- دلگرمی و مشاوره دوستان و همکاران

هر کسی در زندگی احتیاج به دلگرمی و یک مشاور دارد. از دوستان خود بخواهید تا نظر خود را راجع به شما بگویند و از آن ها بخواهید تا شما را در جهت رشد و تعالی یاری دهند.

این افراد باعث میشوند عادات خوب در شما تقویت شود، به شما یاد آوری میکنند که چه تعهداتی دارید ،به شما گوش میدهند و شما را کمک میکنند. 

 

 

برای کسی که می خواهد فردی متفاوت و مفید باشد ، این نکات خوب و کارامد  هستند. همین اصول ساده ولی حیاتی زندگی شما را می سازد. برای موفق شدن یا تغییر به دنبال کسی نباشید ، منتظر شرایط یا افراد نباشید. تنها کسی که مسئول زندگی شماست خود شمایید. اگر موفق شوید شما را تشویق می کنند و اگر نه ، این خودتان هستید که سرزنش می شوید.

 

  ثبت آگهی رایگان