در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آیا می دانید؟ آگهی های ویژه رتبه بندی بهتری در نتایج جستجوی گوگل ، یاهو ، بینگ و ... دارند؟ / آیا می دانید؟ رتبه بندی آگهی شما در آقای تبلیغ بر مبنای تعداد ستاره و امتیاز آگهی شما خواهد بود؟ / آیا می دانید؟ با درج تصویر مرتبط با آگهی خود مخاطب بیشتری خواهید داشت؟ / آیا می دانید؟ با انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، سهم بیشتری از نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهید داشت؟

بیوتی پلاس

چرا باید تبلیغ کنیم؟

سه شنبه ۷ خرداد ۹۸ مقالات
  • تصویر شماره چرا باید تبلیغ کنیم؟
  • تصویر شماره چرا باید تبلیغ کنیم؟

فروشگاه من همیشه وجود دارد ... همه در موردم می دانند ... ما بدون تبلیغات فروش خوبی داریم ... من موقعیتی عالی دارم، و نیازی به تبلیغات ندارم ... 

تقریبا غیرممکن است که کسب و کاری موفق بدون تبلیغات انجام شود. دلایل زیادی برای تبلیغ وجود دارد، از جمله جذب مشتریان جدید، افزایش فروش، رشد کسب و کار و ....

در این مقاله در خصوص 10 دلیل برای انجام تبلیغات صحبت خواهیم کرد: 

1) باید برای داشتن مشتریان جدید تبلیغ کنید.

 بازار به طور مداوم تغییر می کند. خانواده های جدیدی که به منطقه وارد می شوند، میتوانند مشتریان بالقوه جدید برای شما یا رقیبان تان باشند. سطح درآمد مشتریها دائما در حال تغییر است، و این یعنی تغییر در شیوه زندگی، نیازها و عادت های خرید آنها.

2) باید به طور مداوم تبلیغ کنید.

خریداران وفاداری مداومی به فروشگاه ندارند. انجمن ملی بازرگانان خرده فروشی می گوید: "تحرک و عدم وفاداری شایع است. فروشگاه ها باید تبلیغ کنند تا مشتریان سابق خود را برای بازگشت و جذب موارد جدید جذب کنند. "

3) باید تبلیغ کنید تا به خریداران نفوذ کرده و آنها را در طول دوره خرید همراهی کنید.

مردم اغلب از فروشگاه می روند تا قیمت ها، کیفیت و خدمات را با دیگر مراکز خرید مقایسه کنند. تبلیغات باید به طور پیوسته انجام گیرد تا از این طریق در نهایت به  تصمیم گیری آنها برای خرید بیانجامد. نام شما باید در گوش ها و ذهن ها تازه باشد.


4) باید تبلیغ کنید، زیرا در طول یک دوره طولانی هزینه های شما پرداخت می شود.

امروزه تبلیغات شما برای مشتریانی است که تصمیم خرید آنها ممکن است هفته ها دیرتر انجام شود. تبلیغات به شما مزیت دراز مدت نسبت به رقبا می دهد که تبلیغات را لغو می کنند. مطالعه 5 ساله بیش از 3،000 شرکت متوجه شد که تبلیغ کنندگان که تبلیغات خود را در طی پنج سال حفظ و یا گسترش داده اند، افزایش فروش خود را به طور متوسط ​​100٪ گزارش دادند.


5) برای افزایش بازدید، فروشگاه باید تبلیغ کنید.

بازدید از فروشگاه بصورت مداوم اولین گام برای افزایش فروش و گسترش خریداران شما است. از هر 100 نفر از خریدارانی که قصد خرید  دارند، حداقل 30 خرید در فروشگاه  ثبت میشود.


6) باید تبلیغ کنید تا فروش بیشتری داشته باشید.

تبلیغات همواره جواب میدهد! کسب و کارهایی که موفق می شوند، تقریبا همیشه قوی و آگاه هستند. به اطراف نگاه کنید - متوجه خواهید شد که تبلیغ کنندگان پرخاشگر و سازگار تقریبا همیشه موفق هستند.


7) باید تبلیغ کنید زیرا همیشه کسب و کاری برای تولید وجود دارد.

درهای تولید همواره باز هستند، و همواره تولید انجام میشود. پس شما همواره چیزی برای عرضه و فروش دارید.


8) باید تبلیغ کنید تا یک تصویر مثبت سالم داشته باشید.

در بازار رقابتی امروز، شایعات و اخبار بد بسیار سریع رشد می کنند. تبلیغات، شایعات گمراه کننده و اصطلاحات و یا "اخبار بد" و "غلط" را تصحیح می کند. تبلیغات قدرتمند و مثبت می تواند خریداران را به سمت فروشگاه شما بدون توجه به وضعیت اقتصادی آنها، سوق دهد.


9) باید تبلیغ کنید تا فروشگاه خود را حفظ کنید.

هنگامی که تبلیغات و بودجه های آن به صورت ناگهانی کاهش یا لغو می شود، این یک هشدار است بدین معنا که شاید فروشندگان کسب خود را جمع کرده باشند. تبلیغات باعث حفظ روحیه کارکنان خود شده و شما را قوی، مثبت نگه داشته و به شما حمایت انگیزشی می دهد.


10) باید تبلیغ کنید چون رقابت شما با تبلیغات است.

فقط یکبار مصرف کنندگان زیادی در بازار آماده خرید هستند. شما باید تبلیغ کنید تا این مشتریان را برای خود حفظ کنید یا مجبور هستید که آنها را به رقبای تهاجمی تر خود تحویل بدهید. 

  ثبت آگهی رایگان