در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آیا می دانید؟ آگهی های ویژه رتبه بندی بهتری در نتایج جستجوی گوگل ، یاهو ، بینگ و ... دارند؟ / آیا می دانید؟ رتبه بندی آگهی شما در آقای تبلیغ بر مبنای تعداد ستاره و امتیاز آگهی شما خواهد بود؟ / آیا می دانید؟ با درج تصویر مرتبط با آگهی خود مخاطب بیشتری خواهید داشت؟ / آیا می دانید؟ با انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، سهم بیشتری از نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهید داشت؟

بیوتی پلاس

اصول ایمیل مارکتینگ

پنجشنبه ۷ آذر ۹۸ مقالات
  • تصویر شماره اصول ایمیل مارکتینگ

این روزها هر کسب و کاری در جستجوی استخدام کارشناس شبکه های اجتماعی و متخصص دیجیتال مارکتینگ و سئوکار است. برای اینکه همه فهمیده اند در عصر اینترنت، روش های سنتی بازاریابی دیگر جوابگو نیست.

بازاریابی ایمیلی (Email Marketing) یکی از ابزارهای مورد استفاده در بازاریابی دیجیتال است. بازاریابی ایمیلی یعنی استفاده از ایمیل برای تبلیغ کالاها یا خدمات شما. 

در این روش می توانید ایمیل هایی اختصاصی برای گروهی از مشتریان یا حتی تک تک آنها بفرستید. مثلا یک رستوران در روز تولد مشتریانش ایمیلی برایشان می فرستد و می گوید به این مناسبت می توانند 50 درصد تخفیف بگیرند.

به کمک email marketing می توانید ارتباطتان را با مشتریانتان حفظ کنید و اگر آن را با اصول درستی به کار بگیرید می تواند به افزایش فروش و ایجاد مشتریانی وفادار بینجامد.

 

اصول مهم بازاریابی ایمیلی

1. به جای اینکه دنبال خرید انبوه آدرس ایمیل افراد باشید، به تدریج فهرست مخاطبان خاص خودتان را ایجاد کنید.

2. ایمیل هایی که می فرستید باید برای خوانده شدن روی گوشی های همراه بهینه سازی شوند، چون نیمی از کاربران ایمیل هایشان را روی تلفن همراهشان باز می کنند.

 

مزایای استفاده از ایمیل مارکتینگ

1. کم هزینه بودن 

2. راحتی اجرا 

 

آمارهای ایمیل مارکتینگ: 

 94 درصد کاربران اینترنت از ایمیل استفاده می کنند، در حالی که فقط 61 درصد آنها از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند.
 75 درصد کاربران بزرگسال گفته اند بازاریابی ایمیلی را به دیگر شیوه های بازاریابی ترجیح می دهند. 
 بازاریابی ایمیلی امکان انتخاب مخاطب برا اساس سن، جنسیت، درآمد و … را فراهم می کند.
 در پیام هایی که با ایمیل فرستاده می شود دستمان در انتخاب فرمت و قالب بندی ها بازتر از شبکه های اجتماعی است. 
 در بازاریابی ایمیلی امکان ارزیابی و تحلیل موفقیت کمپین تبلیغاتی تان بیشتر است، می توانید بفهمید چند نفر روی لینکی کلیک کرده اند یا ایمیلتان را باز کرده اند و …


 مهمترین مزیت ایمیل نسبت به شبکه های اجتماعی

احتمال اینکه مخاطب و مشتری احتمالی پیامی را که برایش ایمیل کرده اید ببیند خیلی بیشتر از شبکه های اجتماعی است. وقتی پستی را در یک شبکه اجتماعی منتشر می کنید هیچ تضمینی نیست که مخاطبان مورد نظر شما آن را ببینند. ممکن است پست شما اصلا در معرض دید آنها قرار نگیرد. اما ایمیل شما در صندوق پست الکترونیکی آنها می ماند تا وقتی که خوانده شود.
بازاریابی ایمیلی را با شبکه های اجتماعی هم پیوند بزنید. اضافه کردن امکان لایک کردن یا به اشتراک گذاشتن در ایمیل هایی که می فرستید راه دیگری است که مشتریانتان بیشتر با برند شما تعامل کنند. می توانید تکه هایی از نظرات مثبت علاقه مندانتان در شبکه های اجتماعی را در ایمیلتان بگنجانید، و در پست هایتان در شبکه های اجتماعی مخاطبانتان را تشویق کنید که عضو خبرنامه تان شوند و برایشان ایمیل بفرستید.

 

 

 

  ثبت آگهی رایگان