در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آیا می دانید؟ آگهی های ویژه رتبه بندی بهتری در نتایج جستجوی گوگل ، یاهو ، بینگ و ... دارند؟ / آیا می دانید؟ رتبه بندی آگهی شما در آقای تبلیغ بر مبنای تعداد ستاره و امتیاز آگهی شما خواهد بود؟ / آیا می دانید؟ با درج تصویر مرتبط با آگهی خود مخاطب بیشتری خواهید داشت؟ / آیا می دانید؟ با انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، سهم بیشتری از نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهید داشت؟

بیوتی پلاس

اشتباهات رایج در آرایش زمستانی

سه شنبه ۳۰ مهر ۹۸ مقالات
  • تصویر شماره اشتباهات رایج در آرایش زمستانی

اشتباهات آرایشی در فصل زمستان مطلبی است که خواندن آن را برای تمام کسانی که ظاهرشان برایشان مهم است، پیشنهاد میکنیم.

آرایش در فصل زمستان باید بسیار مقاوم باشد تا بتواند برف، باران و سرما زدگی را تحمل کند، اما در عین حال ملایم باشد، به طوری که به پوست آسیب نزند.

حالا به اشتباهات آرایش در فصل زمستان میپردازیم:

1. استفاده از رژلب گلبهی و صورتی 

تمام خانم ها رژلب های قرمز را در آرایش پاییز و زمستان خود دوست دارند. با رنگ های تیره  لباس های زمستانی همانند رنگ خاکستری ،  قهوه ای و یا یشمی بسیار چشم نواز می شود .

 در فصل های سر برای آرایش خود از رنگ های قرمز تیره استفاده نمایید و به هیچ عنوان به سمت رنگ های نارنجی روشن ، صورتی و گلبهی نروید.

2. استفاده از فونداسیون همیشگی 

یکی از اشتباهات رایج در آرایش فصول سرد استفاده از فونداسیون های قدیمی است که رنگ آن ها با پوست بی رنگ شما در این فصل ها نامتناسب می باشد

بهتر است از محصولاتی هماهنگ با رنگ پوست خود استفاده کنید. روی فونداسیون های مرطوب کننده و آب رسان تمرکز بیشتری داشته باشید.

3. استفاده از لاک های روشن و براق با رنگهای تند 

ممکن است لاک های صورتی براق روی ناخن دست و پا جذاب به نظر بیایند، اما این رنگ ها در فصل های سرد زیبا نیستند. اگر از رنگ هایی همانند فیروزه ای روشن و یا آبی براق استفاده می کنید، در فصل سرد آن را با آبی ملوانی تعویض کنید.

4. استفاده از برنزه کننده های تابستانی

با تمام شدن تابستان، رنگ برنزه پوست شما نیز آرام آرام از بین خواهد رفت و پوستتان سفیدتر خواهد شد. بنابراین سعی نکنید تا پوست خود را به شکلی غیرطبیعی و با رنگ های تابستانی تیره تر کنید.

5. استفاده از خط چشم های سبز، آبی و بنفش 

استفاده از  خط چشم های آبی، سبز و بنفش جالب و جسورانه است. اما در آرایش فصلهای سرد مناسب نخواهند بود. بعنوان یک جایگزین مناسب از خط چشم های طلایی و قرمز استفاده کنید.

6. استفاده از سایه های رنگین کمانی برای چشم 

رنگ های رنگین کمانی روشن و شاد با فصول سرد تناسبی ندارند و مخصوص تابستان هستند. تیره ترین حالت هررنگ را  برای آرایش خود در فصول سرد انتخاب کنید.

  ثبت آگهی رایگان