در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آیا می دانید؟ آگهی های ویژه رتبه بندی بهتری در نتایج جستجوی گوگل ، یاهو ، بینگ و ... دارند؟ / آیا می دانید؟ رتبه بندی آگهی شما در آقای تبلیغ بر مبنای تعداد ستاره و امتیاز آگهی شما خواهد بود؟ / آیا می دانید؟ با درج تصویر مرتبط با آگهی خود مخاطب بیشتری خواهید داشت؟ / آیا می دانید؟ با انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، سهم بیشتری از نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهید داشت؟

بیوتی پلاس

مراقبت از پوست با کرم های ضدآفتاب

یکشنبه ۲۸ مهر ۹۸ مقالات
  • تصویر شماره مراقبت از پوست با کرم های ضدآفتاب

طبق اعلام مرکز کنترل بیماری ها (CDC) سرطان پوست رایج ترین شکل سرطان در جهان است ، اما این امید را میدهیم که این بیماری قابل پیشگیری است. بهترین راه مقابله در برابر سرطان پوست ضد آفتاب و محافظت از پوست است. زیرا قرار گرفتن در معرض آفتاب عامل اصلی رشد بیماری است.

اکثر افراد از ضد آفتاب به اندازه کافی برای محافظت کامل از پوست خود استفاده نمی کنند و این زنگ خطر سلامتی را به صدا درمی آورد.

ضد آفتاب چیست؟

ضد آفتاب در واقع محافظ پوست است که ازجذب اشعه ماوراء بنفش (UV) جلوگیری می کند.

 دو نوع پرتو UV وجود دارد که می تواند روی پوست تأثیر بگذارد. پرتوهای UVA باعث پیری پوست می شوند. پرتوهای UVB به طور معمول باعث آفتاب سوختگی می شوند.

ضد آفتاب یک داروی بدون نسخه است که توسط اداره غذا و داروی ایالات متحده (FDA) تنظیم می شود. با توجه به مقررات FDA ، در صورت محافظت در برابر هر دو نوع اشعه ماوراء بنفش ، می توان ضد آفتاب را استفاده کرد.

علاوه بر این اطلاعات، SPF نیز به عنوان ضریب محافظت از نور خورشید در خرید ضدآفتاب به شما کمک میکند. 

SPF میزان محافظت از پوست در برابر نور خورشید را مشخص میکند. به عنوان مثال ، طبق آکادمی پوست آمریکا ، یک ضد آفتاب با 30 درجه بندی SPF 97 درصد از اشعه UVB خورشید را محافظت می کند. هرچه این تعداد بیشتر باشد ، در جلوگیری از اشعه UVB نیز بهتر عمل می کند.

توجه به این نکته مهم است که هیچ ضد آفتابی صد درصد از اشعه ماوراء بنفش جلوگیری نمی کند.

تمام ضد آفتاب ها باید حداقل هر دو ساعت یا بلافاصله پس از شنا یا تعریق دوباره استفاده شود.

ضدآفتاب باید به عنوان یک وسیله ضروری برای استفاده روزانه در کیف شما قرار بگیرد.

ضد آفتاب باید در جای خشک و خنک نگهداری شود.با نگهداری مناسب میتوان یک ضدآفتاب را پنج تا 10 سال طول نگهداری کرد.

  ثبت آگهی رایگان