در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آیا می دانید؟ آگهی های ویژه رتبه بندی بهتری در نتایج جستجوی گوگل ، یاهو ، بینگ و ... دارند؟ / آیا می دانید؟ رتبه بندی آگهی شما در آقای تبلیغ بر مبنای تعداد ستاره و امتیاز آگهی شما خواهد بود؟ / آیا می دانید؟ با درج تصویر مرتبط با آگهی خود مخاطب بیشتری خواهید داشت؟ / آیا می دانید؟ با انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، سهم بیشتری از نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهید داشت؟

بیوتی پلاس

30 روش برای داشتن شکمی تخت (بخش سوم)

شنبه ۴ خرداد ۹۸ مقالات
  • تصویر شماره 30 روش برای داشتن شکمی تخت (بخش سوم)
  • تصویر شماره 30 روش برای داشتن شکمی تخت (بخش سوم)
  • تصویر شماره 30 روش برای داشتن شکمی تخت (بخش سوم)

21. تخم مرغ بخورید.

تخم مرغ یک غذای سالم و دارای پروتئین بالا میباشد و چند ویژگی خاص برای کاهش وزن دارد. یک تخم مرغ بسیار مغذی است و حاوی حدودا 77 کالری است. مطالعات نشان داده است که خوردن تخم مرغ برای صبحانه به عنوان بخشی از رژیم غذایی محدود با کالری  باعث کاهش 65٪ از وزن شما در هشت هفته شود، 

22. به میزان کافی بخوابید. 

خواب کافی و خوب برای کاهش وزن بسیار مهم است. مطالعات نشان می دهد خواب کمتر از پنج ساعت در شب برای بزرگسالان و کمتر از 10 ساعت برای کودکان با خطر ابتلا به افزایش وزن مرتبط است. افرادی که خواب شبانه خوبی دارند در ظرایط مشابه در مقایسه با افرادی که محروم از خواب هستند، تا 55 درصد احتمال ابتلا به چاقی را بیشتر نشان میدهند. 

23. روزه داری متناوب

غذا خوردن های متناوب ناگهانی یک روش غذا خوردن است که در آن بین میزان خوردن و روزه  مقادیر خاصی از زمان چرخش می یابد. محبوب ترین روش های روزه گیری متناوب روزانه، دو تا چهار بار در هفته، یا به صورت سریع بین 8 تا 16 ساعت می باشد که در آن شما غذا را هر هشت ساعت در روز، محدود می کنید. به طور کلی، این امر باعث می شود که کالری کمتری مصرف کنید بدون این که به طور آگاهانه در مورد آن فکر کنید.

24. خوردن ماهی چرب در هر هفته

 به طور کلی توصیه می شود ماهی های چرب یک یا دو بار در هفته مصرف شوند. ماهی چرب بسیار سالم و سرشار از اسیدهای چرب ضروری امگا 3 و پروتئین با کیفیت خوب هستند. تحقیقات نشان داده است که پروتئین به کاهش وزن کمک می کند و اسید های چرب امگا 3 نیز می توانند باعث کاهش تجمع چربی در کبد و شکم شوند. 

25. مصرف شکر را قطع کنید.

امروزه مصرف شکر به گسترش بسیاری از بیماری های شایع، از جمله بیماری های قلبی، دیابت نوع 2 و بیماری های کبدی و چربی کمک میکند. مصرف شکر اضافه در بسیاری از جوامع بیش از حد بالا است و آمریکایی ها روزانه حدود 15 قاشق چای خوری شکر مصرف میکنند. 

26. برخی از چربی ها را با روغن نارگیل جایگزین کنید.

روغن نارگیل حاوی ترکیبی منحصر به فرد از اسیدهای چرب است. این روغن یکی از چند غذای غنی از تری گلیسیرید متوسطه (MCTs) است. مطالعات نشان داده است که جایگزینی برخی از چربی های رژیم غذایی با MCT ها میزان انرژی را افزایش داده و شما بیشتر احساس سیری میکنید. 

27. تقویت عضلات با ورزش های شکم

ورزش های شکمی می تواند به سلامت و ظاهر کلی شما کمک کند. با انجام تمرینات منظم، شما عضلات خود را تقویت کرده و به حجم عضلات شکم خود اضافه میکنید. همچنین تمرینات منظم وضعیت شما را بهبود بخشیده و ستون فقرات را بالا می برد. این تمرینات شامل شامل درازنشست، شنای سوئدی و یاحرکات پیلاتس میباشد.

28. نوشیدن مداوم قهوه یا چای سبز

قهوه و چای سبز یکی از سالمترین نوشیدنی ها در جهان هستند. مطالعات نشان داده است که نوشیدن قهوه باعث افزایش تعداد کالری های مصرفی شما که حدود 3 تا 11 درصد هستند، میشود. نوشیدن چای و یا مصرف مکمل های چای سبز باعث افزایش میزان چربی سوزی تا 17 درصد و کالری تا 4 درصد میشود

29. الکل مصرف نکنید.

الکل حاوی هفت کالری برای هر گرم است، آبجو حاوی مقدار مشابهی کالری به عنوان یک نوشیدنی شیرین است، در حالی که شراب قرمز حاوی دو برابر آن است. اگرچه نوشیدن متوسط ​​ممكن است بر افزایش وزن تأثیر بگذارد، نوشیدن سنگین الکل با افزایش وزن ارتباط مستقیم دارد، اگر بخواهید یک شکم صاف داشته باشید، باید به دنبال نوشیدنی های غیرالکلی برای خود باشید.

30. فعالیتهای فوق العاده ای را در روز برای خود انجام دهید.

با افزایش میزان فعالیت تان، شما به راحتی می توانید فعالیت هایی اضافی در روز برای خود انجام دهید. این فعالیتها شامل راه رفتن، ایستادن، حرکت دادن بدن، حرکت کردن و در واقع هر چیز دیگری به غیر از خوابیدن و خوردن است. مطالعات نشان داده است که فقط  پیاده روی آهسته می تواند کالری شما را 5 تا 6 برابر بسوزاند.

یک مطالعه نشان داده است که رابطه جنسی، بعد از راه رفتن و دویدن می تواند 2000 کالری اضافی را در روز از بین ببرد، بسته به میزان وزن و سطح فعالیت طرفین. 

  ثبت آگهی رایگان