در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آیا می دانید؟ آگهی های ویژه رتبه بندی بهتری در نتایج جستجوی گوگل ، یاهو ، بینگ و ... دارند؟ / آیا می دانید؟ رتبه بندی آگهی شما در آقای تبلیغ بر مبنای تعداد ستاره و امتیاز آگهی شما خواهد بود؟ / آیا می دانید؟ با درج تصویر مرتبط با آگهی خود مخاطب بیشتری خواهید داشت؟ / آیا می دانید؟ با انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، سهم بیشتری از نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهید داشت؟

بیوتی پلاس

ایده های کاربردی برای کسب و کارهای فضای مجازی

یکشنبه ۲۱ مهر ۹۸ مقالات
  • تصویر شماره ایده های کاربردی برای کسب و کارهای فضای مجازی

امروزه دنیای مجازی و شبکه های اجتماعی فرصت های شغلی بیشماری را فراهم کرده اند، از آنجا که برخلاف تبلیغات سنتی، فضای مجازی امکان گسترده تری از تبلیغات را به شما میدهد، ایجاد یک کسب و کار در این حوزه میتواند مفید واقع شود.

1. مشاوره

اگر در زمینه‌ خاصی تخصص دارید، می‌توانید از این ایده برای راه اندازی کسب و کار خود بهره ببرید. در سایت‌های مربوط به مشاوره (مانند الو مشاور) ثبت نام کنید و برای کسانی که با شما تماس می‌گیرند، نرخ تماس خود را مشخص کنید.

2. تولید محتوا

یکی از جاهایی‌که بیشترین تقاضا برای تولید محتوا وجود دارد، شبکه‌های اجتماعی است. تولید محتوا فرآیندی کم‌هزینه است، که فقط به یک کامپیوتر و اینترنتی با سرعت بالا امکان پذیر است. با تواید محتوایی مناسب می‌توانید محصول و خدمات خود یا دیگران را به بازار مشتریان معرفی کنید.

3. طراحی گرافیکی

اگر توانایی‌های گرافیکی دارید، افراد بسیاری هستند که برای کسب و کارشان به‌دنبال لوگو، طراح‌های گرافیکی و کارهای هنری میباشند. 

4. سازنده‌ طلا و جواهر

تعداد بسیاری از خانم ها دوست دارند که خود را با زیورآلات آراسته کنند. میتوانید به ساخت زیور آلات دست‌ساز روی آورید.

5. فروش اجناس دست دوم

معمولا در بازارهای محلی مانند جمعه‌بازارها و سمساری‌ها، می‌توانید اجناسی جالب و ارزشمند پیدا کنید و آن‌ها را در فهرست اقلام فروشی خود قرار می‌دهید، مانند سایت‌هایی مانند دیوار و شیپور 

6. مدیریت شبکه‌های اجتماعی

ارتباط برقرار کردن با مردم یک هنر است. ارتباط برقرار کردن با مشتریان و مدیریت کردن آنها در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، اسنپ‌چت، واین، پریسکوپ و ... میتواند کاری هیجان انگیز و پردرآمد برایتان باشد.

7. آموزش/ مربی‌گری

را اندازی یک استارت‌آپ و هدایت یک سرویس آموزش/ یادگیری مجازی، هزینه‌ بسیار کمی دارد. درباره هر آنچه که تخصص و مهارت دارید، میتوانید آموزش دهید: آرایش، نکات خانه داری، آشپزی و ...

8. مشاور فنی

یاد گرفتن امور کامپیوتر همواره مورد تقاضا است. یک راه میتواند آموزش‌هایی بر مبنای این موضوعات باشد. جزئیات مربوط به استفاده از آن برنامه را آماده و پس از تکمیل آن را به مشتری تحویل بدهید.  

9. پیاده‌سازی فایل‌های صوتی

بدلیل افزایش ویدیوهای اینترنتی این شغل نیز رو به گسترش است زیرا کامپیوترها هنوز هم در شناسایی کلام با مشکل مواجه هستند. صاحبان کسب و کار و کارآفرینان نیاز دارند تا فایل‌های ویدیویی‌شان به نوشتار تبدیل شود تا هم کسانی که مشکل شنوایی دارند از آن‌ها بهره بگیرند و هم موتورهای جستجو متوجه محتوای این ویدیوها شوند.

10. مترجم

همانند تولیدکنندگان محتوا، خدمات ترجمه مستلزم متنی است که از یک زبان به یک زبان کاملا متفاوت دیگر برگردانده میشود. توجه داشته باشید که اگر به هیچ زبانی تسلط یا مهارت ندارید، به‌هیچ‌وجه سراغ این کار نروید. فکر نکنید با ابزاری مانند “ google translate” می توانید این کار را به‌درستی انجام دهید.

 

  ثبت آگهی رایگان