در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آیا می دانید؟ آگهی های ویژه رتبه بندی بهتری در نتایج جستجوی گوگل ، یاهو ، بینگ و ... دارند؟ / آیا می دانید؟ رتبه بندی آگهی شما در آقای تبلیغ بر مبنای تعداد ستاره و امتیاز آگهی شما خواهد بود؟ / آیا می دانید؟ با درج تصویر مرتبط با آگهی خود مخاطب بیشتری خواهید داشت؟ / آیا می دانید؟ با انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، سهم بیشتری از نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهید داشت؟

بیوتی پلاس

حقایقی جالب از گوگل

پنجشنبه ۱۸ مهر ۹۸ مقالات
  • تصویر شماره حقایقی جالب از گوگل

گوگل ، از زمان ثبت شدن به عنوان یک شرکت شاهد رشد و پیشرفت سریعی بوده است، و به زنجیره‌ای از تولیدات، اکتساب‌ها، و شراکت‌ها فراتر از موتور جستجوی اصلی گوگل منجر شده‌ است. 

در این بخش حقایقی جالب درباره گوگل به شما میگوییم:

 

1.تاسیس
این شرکت در ۴ سپتامبر ۱۹۹۸ توسط لری پیج و سرگئی برین، به صورت یک شرکت خصوصی، تاسیس شد. آن‌ها در حال گذراندن دوره‌ دکترای خود در علوم کامپیوتر در دانشگاه استنفورد بودند و گوگل‌ پروژه‌ تحقیقاتی آن‌ها بود.

2. شرکتی چند ملیتی
گوگل‌ یک شرکت فناوری چند ملیتی آمریکایی در حوزه‌ خدمات مربوط به اینترنت مانند تبلیغات آنلاین، موتور جستجوی وب، پردازش ابری، نرم افزار و سخت افزار است.

3. گوگل یا گوگول
نام گوگل در اصل «BackRub» بود چون این سیستم بک‌لینک‌ها را بررسی می‌کرد. ایده‌ نام گوگل از غلط املایی در کلمه‌ی «googol» گرفته شد.

4. اد-وردها
در مارس ۱۹۹۹، شرکت به دفتر جدیدش در پالو آلتو کالیفرنیا نقل مکان کرد و در ۲۳ اکتبر ۲۰۰۰ آن‌ها تبلیغات دیجیتالی را، با دسترسی به «AdWords» که تبلیغات کلمات کلیدی مقرون به صرفه‌ی فردی را میسر می‌سازند، آغاز کردند.

5. جذاب‌ترین کارفرما
در فوریه‌ ۲۰۱۶، گوگل‌ به عنوان جذاب‌ترین کارفرما برای دانشجویان فارغ‌التحصیل ۶۱.۰۰۰ نفر را استخدام می‌کند. فلسفه‌اش این است «بدون خلاف می‌توانی پول در بیاوری» «بدون کت و شلوار هم می توانی جدی باشی» و «کار باید چالش‌برانگیز باشد و چالش باید سرگرم کننده باشد».

6. لوگوهای جایگزین موقت
از ۱۹۹۸، گوگل در حال طراحی لوگوهای جایگزین موقت خاصی به نام دودل (Doodles) بوده است، برای تکریم تعطیلات، رویدادها، دستاوردها، و آدم‌های مهم در صفحه‌ی اصلی خود. اولین دودل به مناسبت جشنواره‌ برنینگ من (مرد سوزان) سال ۱۹۹۸ ارائه شد.

  ثبت آگهی رایگان