در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آیا می دانید؟ آگهی های ویژه رتبه بندی بهتری در نتایج جستجوی گوگل ، یاهو ، بینگ و ... دارند؟ / آیا می دانید؟ رتبه بندی آگهی شما در آقای تبلیغ بر مبنای تعداد ستاره و امتیاز آگهی شما خواهد بود؟ / آیا می دانید؟ با درج تصویر مرتبط با آگهی خود مخاطب بیشتری خواهید داشت؟ / آیا می دانید؟ با انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، سهم بیشتری از نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهید داشت؟

بیوتی پلاس

ویژگی های نیمه گمشده

سه شنبه ۲ مهر ۹۸ مقالات
  • تصویر شماره ویژگی های نیمه گمشده

برای هر فردی چندین نیمه گمشده در دنیای واقعی وجود دارد، فقط باید یکی از آنها را برای خود پیدا کنیم. 

منظور ما آن نیمه گمشده‌ خیالی نیست که وجود خارجی ندارد. اعتقاد ما این است که برخی آدم‌ها بهتر می‌توانند عمق روح ما را دریابند.
در مورد دوستانمان هم همینطور است، ممکن است با افراد زیادی معاشرت کنیم و احتمالاً دوستان زیادی داشته باشیم ولی فقط تعداد بسیار کمی از آنها هستند که صمیمیت عمیقی با آنها داریم.

 

اگر با کسی ۷ وجه مشترک داشتید، بدانید که نیمه گمشده‌تان است!


1. به علایق هم علاقه دارید.

منظور تمام علاقه های او یا خودمان نیست، در ساده ترین حالت ممکن باید از گوش کردن به حرف‌های او لذت ببرید.

 

2. هر دو شما همدیگر را انتخاب می‌کنید.

نیمه گمشده شما برای انجام هر کاری انتخاب اول شماست.  او باید کسی باشد که هر فعالیتی کنار او برای شما لذت‌بخش‌تر باشد.


3. ارزش‌ها و اعتقادات یکسانی دارید.

 بااینکه ممکن است نیمه گمشده‌تان تفاوت‌هایی با شما داشته باشد ولی وقتی صحبت از باورها و اعتقادات اصلی و بنیادی می‌شود باید زمینه مشترک داشته باشید.

 

4. هر دو شما می‌توانید اشتباهاتتان را بپذیرید.

 نیمه‌های گمشده واقعی حاضرند برای سلامت رابطه‌شان از غرور خود کم کنند. تا زمانی که هر دو شما قدرت پذیرفتن اشتباهاتتان را داشته باشید و بتوانید بخاطر آن عذرخواهی کنید، می‌توانید عاشق هم باشید.


5. هر دو به یک میزان شوخ‌ طبعی دارید.

پیدا کردن راهی برای خندیدن در موقعیت‌های سخت تنها چیزی است که زندگی شما را از بقیه متفاوت خواهد کرد. شما به کسی نیاز دارید که بتواند روی صورتتان لبخند بیاورد و بداند که چه زمانی هم وقت خندیدن و شوخی نیست.

 

6. اهداف مالی یکسانی دارید.

پول نقش مهمی در رضایت یا عدم رضایت از یک رابطه دارد. قرار نیست صددرصد با هم برای خرج کردن پولتان توافق داشته باشید ولی نباید جهت‌گیری‌های متضاد هم داشته باشید. نیمه گمشده  کسی است که وقتی صحبت به این موضوع بحث‌برانگیز می‌رسد، بتوانید با هم کنار بیایید.


7. هر دو شما همدیگر را دوست دارید.

نیمه‌ گمشده هم بودن به این معنا نیست که در همه لحظات عاشق هم باشید بدین معنا است که به اندازه‌ای هم را دوست داشته باشید که بتوانید با او بمانید تا دوباره عاشقش شوید، هر چقدر هم که این مدت طول بکشد.

  ثبت آگهی رایگان