در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آیا می دانید؟ آگهی های ویژه رتبه بندی بهتری در نتایج جستجوی گوگل ، یاهو ، بینگ و ... دارند؟ / آیا می دانید؟ رتبه بندی آگهی شما در آقای تبلیغ بر مبنای تعداد ستاره و امتیاز آگهی شما خواهد بود؟ / آیا می دانید؟ با درج تصویر مرتبط با آگهی خود مخاطب بیشتری خواهید داشت؟ / آیا می دانید؟ با انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، سهم بیشتری از نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهید داشت؟

بیوتی پلاس

نشانه های خیانت مردان ( بخش سوم )

یکشنبه ۲۴ شهریور ۹۸ مقالات
  • تصویر شماره نشانه های خیانت مردان ( بخش سوم )

بسیاری از همسران نگران خیانت همسران‌شان هستند و این بیشترین موردی است که از مشاور و روانشناسان پرسیده میشود. با ما همراه باشید تا کمی در خصوص زبان بدن بدانید و نشانه های آن را یاد بگیرید. باید یاد بگیرید که در هنگام ازدواج بجای اعتماد کورکورانه قلب‌تان (احساسات)، با عقلتان تصمیم بگیرید.

۲۳. بدون هیچ علتی، فوق‌العاده عصبانی و خشمگین است.
مردان می‌توانند به خاطر اتفاق‌ها و شرایط زندگی عصبانی شوند. این کاملا عادی است که به خاطر چیزهایی که خارج از کنترلش است عصبانی شود مثل مشکلات اقتصادی، تصادف‌، یا مشکلات کاری.

آنچه عادی نیست عصبانی و خشمگین شدن بر سر هیچ و پوچ است. این میتواند بخاطر گناهی باشد که مرتکب شده و نمیتواند به آن اعتراف کند.

۲۴. درباره‌ هر چیزی موضع تدافعی می‌گیرد، و اغلب انگار انتظار درگیری دارد.
کمتر کسی از درگیری، به خصوص در خانه، خوشش می آید. همسر شما هم از این قاعده مستثنی نیست، پس اگر درباره‌ هر چیزی موضع دفاعی می‌گیرد و همیشه آماده‌ جدل و درگیری است، باید کمی عمیق‌تر نگاه کنید. مردی که اینگونه رفتار می‌کند اغلب به خاطر کار اشتباهی است که انجام داده است.

۲۵. دیگر مثل سابق از خانواده‌ او چیزی نمی‌بینید یا نمی‌شنوید.
مادرها بچه‌های‌شان را فراموش نمی‌کنند، و بسیاری از مردها تمایل دارند زندگی صمیمی خانوادگی گذشته‌شان را حفظ کنند، یعنی محیطی که در آن دور هم جمع می‌شدند. اگر نشانه‌هایی می‌بینید از اینکه شوهرتان به مادرش یا عضوی از خانواده‌اش درباره‌ جدایی احتمالی‌تان چیزی می‌گوید، یا متوجه شده‌اید دوستانش دیگر چندان با شما صمیمی نیستند، این یعنی مشکل وجود دارد.

 ۲۶. به طرز متفاوتی لباس می‌پوشد.
مردان اغلب سبک‌ لباس پوشیدن‌شان را تغییر نمی‌دهند. اگر شلوار جین و تی‌شرت یقه دار دوست داشته باشند، این احتمال وجود دارد که برای همیشه همین سبک را حفظ کنند. اگر متوجه شدید که او شلوار جین‌اش را با یک شلوار دیگر عوض کرده، یا تی‌شرت یقه‌دارش را با یک تی‌شرط نوشته‌دار عوض کرده است، بدانید فقط وقتی نحوه‌ی لباس پوشیدن‌شان را عوض می‌کنند که از انجام آن هدفی داشته باشند.

۲۷. به ظاهرش و اینکه چگونه به نظر می رسد بیشتر اهمیت می‌دهد.
الگوهای بهداشتی و آرایشی‌اش تغییر می‌کند. با دقت بیشتری به پیرایش خود توجه می‌کند، و کاملا مشخص است که هدفش تحت تاثیر قرار دادن شما نیست. در واقع، یکی از مشخص ترین نشانه‌های خیانت شوهرتان وقتی است که عادت‌های بهداشتی و آرایشی‌اش بهبود پیدا می‌کنند.

 ۲۸. در کل ظاهرش عوض شده است.
گاهی، وقتی شوهرتان خوشحال نیست، شروع می‌کند به ایجاد کردن تغییراتی، و تغییر از خونگرم بودن به محافظه‌کاری، یا محافظه کاری به خونگرمی، یکی از آن‌ها است. اگر چنین موردی را دیدید، با او حرف بزنید، قبل از آنکه موضوع عشقی پیچیده‌ای شود که ازدواج‌تان را به نابودی بکشاند.

۲۹. سلیقه‌ موسیقی‌اش تغییر می‌کند.
ممکن است شوهرتان بارها سلیقه‌ موسیقی‌اش عوض شده باشد. اما، اگر همسرتان که سابقا آهنگ‌های کلاسیک و سنتی گوش می‌داد شروع کرده است به گوش دادن آهنگ‌های تکنو، این کار دلیلی دارد. گاهی فقط به خاطر علاقه‌ی شخصی است، اما بیشتر به خاطر آن است که دیگری این سبک موسیقی را دوست دارد. یا می‌خواهد او را خوشحال کند، یا با شنیدن این نوع موسیقی یاد او بیفتد.

۳۰. شروع می‌کند به بازدید از نمایشگاه‌ها یا لذت بردن از موزه‌ها.
اگر به چیزهایی علاقمند شده است که قبلا علاقه نداشت، خوب دقت کنید تا او را از مسیر بی‌وفایی و خیانت بازگردانید.

۳۱. در پارتی‌های کاری و رویدادهای اجتماعی شرکت می‌کند که سابقا اجتناب می‌کرد.
وقتی شوهرتان یکباره شروع می‌کند به شرکت کردن در میهمانی‌های کاری، احتمالا به چیزی بین او و کارمندی تازه وارد در اداره مربوط می‌شود. اگر شما دعوت نشده‌اید، قطعا بدردسر افتاده اید.

۳۲. میزان توجهی که به شما می‌کرد به طرز عجیبی تغییر کرده است.
اگر مرد بی‌احساس و بی عاطفه‌تان یکباره به منبع عشق و احساس تبدیل شد، لذتش را ببرید، اما خوب او را زیر نظر هم بگیرید. به همین ترتیب، اگر مرد سرشار از محبت شما ناگهان سرد شد، این را نیز به عنوان نشانه‌‌ای هشدار دهنده در نظر بگیرید.

۳۳. ناگهان به یاد گرفتن زبانی جدید علاقمند می‌شود.
 یک شوهر خیانت کار ممکن است درباره‌ اشتیاق‌اش به بازدید از فرانسه حرف بزند. یا در کلاس‌های درس زبان فرانسوی شرکت کند،   با اینکه یاد گرفتن زبان‌های جدید کار بسیار خوبی است، اما مراقب باشید بجز واژگان جدید اسم دیگری سر زبان شوهرتان نیفتاده باشد.

 

  ثبت آگهی رایگان