در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آیا می دانید؟ آگهی های ویژه رتبه بندی بهتری در نتایج جستجوی گوگل ، یاهو ، بینگ و ... دارند؟ / آیا می دانید؟ رتبه بندی آگهی شما در آقای تبلیغ بر مبنای تعداد ستاره و امتیاز آگهی شما خواهد بود؟ / آیا می دانید؟ با درج تصویر مرتبط با آگهی خود مخاطب بیشتری خواهید داشت؟ / آیا می دانید؟ با انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، سهم بیشتری از نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهید داشت؟

بیوتی پلاس

نشانه های خیانت مردان ( بخش دوم )

پنجشنبه ۲۱ شهریور ۹۸ مقالات
  • تصویر شماره نشانه های خیانت مردان ( بخش دوم )

بسیاری از همسران نگران خیانت همسران‌شان هستند و این بیشترین موردی است که از مشاور و روانشناسان پرسیده میشود. با ما همراه باشید تا کمی در خصوص زبان بدن بدانید و نشانه های آن را یاد بگیرید. باید یاد بگیرید که در هنگام ازدواج بجای اعتماد کورکورانه قلب‌تان (احساسات)، با عقلتان تصمیم بگیرید.

 

۱۲. در خلوت با تلفن حرف می‌زند یا تلفن را جواب می‌دهد.
مردی که نمی‌خواهد شما بشنوید در مورد چه چیزی صحبت می‌کند در خفا و خلوت زنگ می‌زند یا تلفنش را جواب می‌دهد.


۱۳. خط موبایل دیگری می‌خرد.
اکثر زنان حتی متوجه این قضیه نمی‌شوند، اما اگر شوهرتان یک گوشی موبایل جدید و قشنگ خریده است، بهتر است چک کنید ببینید دو سیم کارت دارد یا نه. او  شماره‌ دوم را برای چه کاری می‌خواهد، و چرا آن را با شما در میان نگذاشته است؟

 

۱۴. بیش از یک نشانی ایمیل شخصی دارد.
هر کسی که به سن ازدواج رسیده باشد چندین و چند ایمیل مختلف دارد، و نهایتا اکثر آن‌ها حذف  و به یک یا دو ایمیل مورد علاقه‌اش بسنده میکند. اگر شوهرتان تمام وقت کار می‌کند، و چندین حساب ایمیل شخصی دارد، تنها دلیل استرسش برای مدیریت حساب‌های کاربری متعدد خیانت می‌تواند باشد، یا اینکه راه برای عشقی قدیمی باز گذاشته شده است.

 

۱۵. بیش از یک حساب فیسبوک، اینستاگرام، یا توئیتر دارد.
اگر همسرتاندر حفظ و نگهداری حساب‌های مختلف به دردسر افتاده است، تقریبا به خاطر آن است که یا به شما خیانت کرده است، یا قصد دارد در آینده خیانت کند.

 

۱۶. حساب‌های کاربری اسکایپ، وایبر، یا واتساپش را خصوصی نگه می‌دارد.
 نباید انتظار داشته باشید دیگر پیام‌هایش را در تلفنش بخوانید، کاری که قبلا خود او از شما می‌خواست انجام بدهید و خلاصه‌ پیام‌هایش و مهم‌ترین آن‌ها را برایش بخوانید . اگر گوشی را از شما پنهان می‌کند، احتمالا چیزی بیشتر از یک پیام معمولی برای پنهان کردن دارد.

 

۱۷. بدن یا لباس‌هایش بویی متفاوت با بوی قبل می‌دهند.
هر مردی بوی خودش را دارد. این ترکیبی از چیزهایی است که می‌خورد، جایی که می‌خوابد، صابون‌ها و شامپوهایی که استفاده می‌کند، و زنی که با او می‌خوابد. اگر بوی تنش تغییر کرده است، زمان آن است که ببینید علت این بو چیست؟

 

۱۸. در دورهمی‌های خانوادگی و دوستانه شرکت نمی‌کند.
وقت گذراندن با دوستان و اقوام بخشی از زندگی متاهلی است. اگر شوهرتان دیگر با دوستان و خانواده وقت نمی‌گذراند، به خصوص در جمع‌های گروهی، شاید قصد دارد شما را ترک کند، یا ممکن است در حال خیانت به شما باشد و دلش نمی‌خواهد زنی که با او رابطه دارد شما را با هم ببیند.

 

۱۹. زمان قابل توجهی را با شخص دیگری سر می‌کند.
او وقت گذراندن با شما را کم می‌کند و بیشتر وقتش را با آن زن می‌گذراند. از تنها بودن و گردش با شما خودداری میکند و بهانه های بیهوده میاورد.


۲۰. زمان زیادی را صرف کمک به شخص دیگری می‌کند، یا هدایایی به او می‌دهد.
بعضی از مردها ذاتا مهربان هستند و ماهیتی بخشنده و سخاوتمند دارند. آن‌ها به هر کسی کمک می‌کنند. متاسفانه، بعضی از زنان آنقدرها ذات خوب و مهربانی ندارند، و ممکن است از اعتماد شوهرتان سوء استفاده کنند، یا بدتر، کار را به معاشقه بکشانند. شوهرتان ممکن است وقت بیشتری را با زن دیگری بگذراند چون مصاحبت و همراهی او را به بودن در کنار شما ترجیح می‌دهد.

 

۲۱. بیرون رفتن‌های کوتاه مدتش از خانه به درازا می‌کشد.
 دلایل زیادی می‌تواند برای بیرون رفتن های 30 دقیقه ای یا پیاده روی کوتاه در پارک وجود داشته باشد، اما همه‌ی این دلایل می‌توانند به ترجیح او برای گذراندن وقتش در جایی دیگر مربوط باشند. در مورد فروشگاه رفتن، ممکن است موضوع یک صندوق‌دار جوان و بانمک باشد یا دختر نسبتا مجرد و تنهای دیگری که با او در کافی‌شاپ گپ می‌زند. دلیلش هر چه باشد، هیچ کدام‌شان خوب نیستند.

 

۲۲. اغلب از کاه کوه می‌سازد و با این بهانه خانه را ترک می‌کند.
 شوهری که بر سر هیچ و پوچ دعوا راه می‌اندازد و بعد خانه را ترک می‌کند، یا به دنبال بهانه‌ای است تا خانه را ترک کند، یا اینکه عجز و درماندگی واقعی‌اش را نشان ندهد. هر دوی این‌ها نشانه‌ وجود مشکلی عمیق‌تر هستند.

  ثبت آگهی رایگان