در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آیا می دانید؟ آگهی های ویژه رتبه بندی بهتری در نتایج جستجوی گوگل ، یاهو ، بینگ و ... دارند؟ / آیا می دانید؟ رتبه بندی آگهی شما در آقای تبلیغ بر مبنای تعداد ستاره و امتیاز آگهی شما خواهد بود؟ / آیا می دانید؟ با درج تصویر مرتبط با آگهی خود مخاطب بیشتری خواهید داشت؟ / آیا می دانید؟ با انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، سهم بیشتری از نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهید داشت؟

بیوتی پلاس

نشانه های خیانت مردان ( بخش اول )

یکشنبه ۱۷ شهریور ۹۸ مقالات
  • تصویر شماره نشانه های خیانت مردان ( بخش اول )

بسیاری از زنان نگران خیانت همسران‌شان هستند و این بیشترین سوالی است که از مشاور و روانشناسان پرسیده میشود. فقط کافی است کمی در خصوص زبان بدن بدانید و نشانه های آن را یاد بگیرید. باید یاد بگیرید که در هنگام ازدواج بجای اعتماد کورکورانه قلب‌تان (احساسات)، با عقلتان تصمیم بگیرید.

در این مقاله و مقاله های بعدی مهمترین نشانه های خیانت مردان را با شما مطرح میکنیم: 

 

۱. از تنها ماندن با شما در اتاق خودداری می‌کند.

بسیاری از اوقات، مرد خیانت کار درباره‌ داشتن رابطه‌ عشقی و معاشقه تصمیم خودش را گرفته است، یا حتی ممکن است در حال حاضر درگیر یکی از این عشقبازی‌ها باشد. 

۲. دیگر از لمس کردن‌های گاه به گاه شما دست می‌کشد.

زوج‌هایی که رابطه‌ سالم دارند اغلب اشتراکاتی در زمینه‌ لمس کردن‌های کوتاه و گذرا دارند، مثلا یک ضربه‌ آرام ناگهانی به بدن طرف مقابل یا یک نوازش ملایم و عاشقانه. این نشانه‌های مختصر صمیمیت ممکن است دیگر زیاد به چشم نیایند ، و اگر این حرکات متوقف شدند ، به طور حتم  در ذهن شوهرتان چیزی یا کسی به غیر از شما وجود دارد.

۳. دیگر برای‌تان گل نمی‌خرد یا کارهای خاص انجام نمی‌دهد.

مردان در همان سنین بسیار پایین یاد می‌گیرند برای زنی که عاشقش هستند کارهای خاصی انجام بدهند. خریدن شاخه گلی برای مادر ، یا یک جعبه شکلات برای همسر، او می‌داند که این چیزها برای زنان خیلی اهمیت دارد. اگر متوجه شدید که اخیرا هیچ نشانه بذل محبتی نسبت به شما بروز نمی‌دهد، این از مهمترین نشانه های خیانت مردان است.

۴. دیگر مستقیم به چشم‌های‌تان نگاه نمی‌کند.

دروغ گفتن کار سختی است، به خصوص وقتی مستقیم به چشم‌های طرف مقابل زل بزنی. وقتی نوبت به نگاه کردن به چشمان کسی که عاشقش هستیم و دروغ گفتن به او می‌رسد، این کار تقریبا غیر ممکن به نظر می‌آید. به همین خاطر یک شوهر یا مرد خیانت کار معمولا نمی‌تواند در لحظه‌ های نزدیکی و صمیمیت، مستقیم به چشمان شما نگاه کند زیرا این صمیمیت دروغین است.


۵. کیفیت عاطفی رابطه‌تان تغییر کرده است.

 یک مرد یا شوهر وفادار برای آینده‌اش با شما تمرکز می‌کند، درحالی که یک مرد یا شوهر خیانت کار بیشتر نگران آینده‌ی خودش – بدون شما – خواهد بود.

۶. شروع به راز نگهدار شدن می‌کند و مثل قبل چیزهای کوچک را با شما در میان نمی‌گذارد.

وقتی شوهرتان ماجراهایی که در اداره برایش اتفاق می‌افتد، یا چالشی که احتمالا از پس آن برآمده است، را با شما درمیان نمی‌گذارد این نشانه‌ خوبی نیست. معمولا مردها موجودات پرحرفی نیستند، اما نیازی غریزی به نشان دادن دستاوردها و موفقیت‌های‌شان به زن خود دارند. اگر شوهرتان از نشان دادن دستاوردهایش به شما دست کشیده است، یا دچار بحران بزرگی شده، یا داستان موفقیت‌هایش را با زن دیگری در میان می‌گذارد.

۷. همیشه به سفر می‌رود، و شما هرگز در مسافرت همراه او نیستید.

بعضی از مشاغل نیازمند مسافرت کردن هستند، اما، همیشه لازم نیست که این مسافرت‌ها به تنهایی صورت بگیرند. شوهرتان می‌تواند موقع مسافرت کردن تعطیلات آخر هفته طولانی مدتی را با شما برنامه ریزی کند. 

۸. بسیار بیشتر از قبل کار می‌کند، و کمتر در خانه وقت می‌گذراند.

مردی که همیشه وقتش را سر کار می‌گذراند معمولا برای این همه دور بودن از خانه و زندگی‌اش دلایل دیگری دارد. مگر آنکه مانند یک وکیل یا پزشک شغلش چنین ایجاب کند، وگرنه یا دلش نمی‌خواهد وقتش را با شما بگذراند، یا اینکه وقتش را با کس دیگری می‌گذراند. 

۹. آنچه سابقا وقت «ما» بود به وقت «من» تبدیل می‌شود.

زوج‌های خوشبخت دوست دارند وقت‌شان را با هم سپری کنند. آن‌ها دوست دارند با هم حرف بزنند، فیلم ببینند، و حتی بازی کنند. گاهی، فقط کنار یکدیگر می‌نشینند، و در حالی که یکی‌شان کتاب می‌خواند دیگری مشغول تماشای تلویزیون است. این یعنی با هم بودن، و اگر شوهرتان دیگر دلش نخواهد با هم باشید، رفتارش این را نشان خواهد داد. 

۱۰. ذائقه و میل جنسی‌اش تغییر کرده است.

نزدیکی و صمیمیت فیزیکی یکی از معیارهای مهم ازدواج است. زنان نحوه‌ رفتار شریک زندگی‌شان را یاد می‌گیرند، به ویژه «حرکاتش» در اتاق خواب را. اگر شوهرتان مانع از انجام کاری توسط شما می‌شود، یا بدتر، گاهگاهی شروع به نشان دادن حرکات جدیدی در اتاق خواب‌تان می‌کند، بهتر است بررسی کنید که علت آن چیست!

۱۱. پیامک‌ها را از گوشی موبایلش پاک می‌کند.

اکثر آدم‌ها پیامک‌های گوشی‌شان را پاک نمی‌کنند، چون از خواندنشان بیشتر وقت می‌گیرد. اگر مرد شما جدیدا پیامک‌هایش را پاک می‌کند، احتمالا شوهر خیانت‌کاری دارید، یا شوهری دارید که دارد برای خیانت کردن به شما آماده می‌شود.

  ثبت آگهی رایگان