در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آیا می دانید؟ آگهی های ویژه رتبه بندی بهتری در نتایج جستجوی گوگل ، یاهو ، بینگ و ... دارند؟ / آیا می دانید؟ رتبه بندی آگهی شما در آقای تبلیغ بر مبنای تعداد ستاره و امتیاز آگهی شما خواهد بود؟ / آیا می دانید؟ با درج تصویر مرتبط با آگهی خود مخاطب بیشتری خواهید داشت؟ / آیا می دانید؟ با انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، سهم بیشتری از نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهید داشت؟

بیوتی پلاس

تفاوت زوج های خوشبخت با دیگران

پنجشنبه ۷ شهریور ۹۸ مقالات
  • تصویر شماره تفاوت زوج های خوشبخت با دیگران
  • تصویر شماره تفاوت زوج های خوشبخت با دیگران
  • تصویر شماره تفاوت زوج های خوشبخت با دیگران
  • تصویر شماره تفاوت زوج های خوشبخت با دیگران

روابط زناشویی شبیه یکدیگر نیستند. زوج‌ های خوشبخت در زندگی به اصولی پایبند هستند که آنان را از دیگران متمایز می‌کند. آنها این اصول را سرلوحه‌ زندگی خود قرار داده و به واسطه‌ آنها کانون زندگی‌شان را گرم می‌کنند. 


۱. هر روز به یکدیگر توجه می‌کنند.

همه ما در گرفتاری‌های زندگی به راحتی شریک زندگی‌مان را فراموش می‌کنیم. قبل از صحبت درباره کشمکش با رئیس‌تان، شریک زندگی‌تان را در آغوش بگیرید، ببوسید و از او بپرسید: «روزت چطور بود؟»

 

۲. به یکدیگر اعتماد دارند و از حسادت اجتناب می‌کنند.

معتقد باشید همسرتان بی‌گناه و درستکار است، تا زمانی که خلافش ثابت شود. اگر شما بی‌دلیل شریک زندگی‌تان را متهم به خیانت کنید و او احساس کند شما به او اعتماد ندارید، انگیزه‌ی وفاداری شکل نمیگیرد.

 

۳. نقاط مشترکشان را پیدا می‌کنند.

«نقاط مشترک» گام اول یک رابطه‌ با‌شکوه است. برای جذاب نگه داشتن رابطه‌تان، سرگرمی‌ها و علائق مشترک‌تان را پیدا کنید. اگر علائق مشترک ندارید، چیزهای جدیدی که هر دوی شما به آن علاقه‌مندید را کشف کنید.

 

۴. زوج‌ های خوشبخت سازشگر هستند.

زوج های خوشبخت با یکدیگر مدارا می‌کنند. ما هر چیزی را که بخواهیم، نمی‌توانیم داشته باشیم. اگر همسرتان را به دیدن فیلمی عاشقانه دعوت کردید و او موافق نبود، لجباز نشوید، موقعیت و شرایط او را درک کنید و احترام متقابل‌تان را حفظ کنید.

 

۵. گوش می‌دهند.

اجازه دهید همسرتان صحبت‌هایش را تمام کند و مطمئن شوید حرف‌هایش را درک کرده‌اید، با گفتن چیزی شبیه به این: «اگر درست فهمیده باشم، تو احساس می‌کنی که ….. درست است؟»

 

۶. قدرت رویارویی دارند.

دعوا شوخی نیست، اما به تاخیر انداختن آن امتیاز مثبتی ندارد. زمان را تلف نکنید، اگر کار اشتباهی انجام داده‌اید در سریع‌ترین زمان ممکن به اشتباه‌تان اعتراف کرده و به بهترین روش آن را جبران کنید.

 

۷. به رشد یکدیگر کمک می‌کنند.

آزار دهنده‌ترین چیز در جهان وقتی است که شخصی شما را دوست دارد، اما هیچ علاقه‌ای به علائق شما ندارد. اگر شریک زندگی‌تان را در حال بررسی یک فرصت هیجان‌انگیز شغلی یافتید، از او حمایت کنید. اگر شریک زندگی‌تان را در حال تمرین سخت برای تبدیل شدن به فردی فوق‌العاده مناسب دیدید، تشویقش کنید. برای دستاوردهای شریک زندگی خود هیجان‌زده شوید، اگر دستاوردهایش را از آن خود می‌دانید. در نهایت اینکه زوج های خوشبخت باعث پپیشرفت و رشد هم می‌شوند.

 

۸. کینه به دل نمی‌گیرند.

همه‌ی ما انسان هستیم و اشتباه می‌کنیم. یک روز بد در محل کار، بیماری ناخواسته یا استرس، می‌توانند برای ما آزار دهنده باشند. این شرایط گاهی آنقدر سخت است که باعث می‌شود همسرتان رفتار ناراحت کننده‌ای از خود بروز دهد. وضعیت روحی همسرتان را درک کنید و این رفتارهای او را به دل نگیرید.

 

۹. عشق خود را ابراز می‌کنند.

«دوستت دارم» کلام قدرتمندی است که لازم است هر روز گفته شود. مهم نیست چه مدتی است با هم هستید، با این دو کلمه لبخند را به شریک زندگی خود هدیه کنید. زوج های خوشبخت به یکدیگر عشق می‌ورزند.

 

۱۰. از یکدیگر تعریف می‌کنند.

 به همسرتان بگویید که چقدر در لباس قرمز زیباتر به نظر می‌رسد، به شوهرتان بگویید که در کت و شلوار فوق العاده خوشتیپ به نظر میرسد. اگر از یکدیگر تعریف نکنید، گاه‌گاهی احساس بی‌توجهی و ناسپاسی می‌کنید.

 

۱۱. رابطه زناشویی دارند.

رابطه زناشویی تنها برای اوایل رابطه نیست؛ باید به طور مرتب انجام شود. بچه دار ‌که شدید، این رابطه عادی می‌شود، اما هنگامی‌ که برای آن وقت بگذارید، همه چیز بهتر می‌شود. می‌توانید همین الان برای یک آخر هفته‌ عاشقانه برنامه‌ریزی کنید.

 

۱۲. اهل شوخی هستند.

زوج های خوشبخت با هم شوخی می‌کنند. باید در رابطه‌ شما چیزهایی باشد که هیچکس «نفهمد». شوخی‌های خنده‌داری که دیگران از آن خبر ندارند. داستانی خجالت‌آور درباره اشتباه‌های روزهای اول رابطه‌تان. 

 

۱۳. زوج‌ های خوشبخت برای یکدیگر وقت می‌گذارند.

مهم نیست چقدر مشغله دارید، رابطه‌ی شما در اولویت است. درست مثل یک گیاه که بدون آب پژمرده می‌شود، رابطه‌تان بدون وقت گذاشتن برای یکدیگر نابود می‌شود.

 

۱۴. زمانی برای «تنها بودن» دارند.

 زمانی را به با‌هم بودن اختصاص دهید. شادی شما نباید وابسته به شریک زندگی‌تان باشد. زمان تنهایی به شما اجازه می‌دهد احساسات منحصر‌بفرد خودتان را کشف کنید. مهمانی‌های مجردی، زنگ تفریح شما در زندگی‌تان است. بنابراین حفظ کمی استقلال، رابطه‌ شما را قوی‌تر می‌کند.

 

۱۵. کارهای جدیدی را با هم انجام می‌دهند.

اگر هر روزِ شما تکراری است، خودتان را برای یک رابطه‌ مسمومِ عاری از نشاط آماده کنید. به رستوران‌هایی بروید که غذاهای خوشمزه و جدیدی سرو می‌کنند و طعم جدیدی را بچشید. در تعطیلات، از وسوسه رفتن هر ساله به ساحل یا شهر تکراری اجتناب کنید. این دنیا به اندازه‌ی کافی بزرگ هست که بتوانید هر بار به جاهای مختلف بروید و کارهای متفاوت انجام دهید. زندگی را باید با مخاطرات هیجان‌انگیز گذراند نه روزمرگی.

  ثبت آگهی رایگان