در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آیا می دانید؟ آگهی های ویژه رتبه بندی بهتری در نتایج جستجوی گوگل ، یاهو ، بینگ و ... دارند؟ / آیا می دانید؟ رتبه بندی آگهی شما در آقای تبلیغ بر مبنای تعداد ستاره و امتیاز آگهی شما خواهد بود؟ / آیا می دانید؟ با درج تصویر مرتبط با آگهی خود مخاطب بیشتری خواهید داشت؟ / آیا می دانید؟ با انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، سهم بیشتری از نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهید داشت؟

بیوتی پلاس

30 روش برای داشتن شکمی تخت (بخش اول)

شنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۸ مقالات
  • تصویر شماره 30 روش برای داشتن شکمی تخت (بخش اول)
  • تصویر شماره 30 روش برای داشتن شکمی تخت (بخش اول)
  • تصویر شماره 30 روش برای داشتن شکمی تخت (بخش اول)

از دست دادن چربی های شکم برای شما می تواند همواره یک جنگ باشد. چاقی بیماری این قرن است و به همین خاطر اغلب جستجوهای انجام شده در گوگل در همین مورد است.

در بیشتر تبلیغات، خصوصا مربوط به خانم ها، داشتن اندام زیبا تبدیل به یک قانون شده است و همه رویای داشتن یک شکم صاف را دارند، این مقاله همان چیزی است که به آن نیاز دارید. در اینجا 30 روش علمی برای کمک به رسیدن به شکم صاف را با شما مرور میکنیم.

1. قطع کالری ها، اما نه خیلی زیاد

این یک واقعیت است که شما برای کاهش وزن نیاز به کاهش کالری دارید.  مصرف روزانه خود را به 500 تا 1000 کالری کاهش دهید و آن وقت میتوانید انتظار داشته باشید که حدود 0.5 تا 1 کیلوگرم در هفته وزن از دست بدهید.

2. الیاف فیبردار، به ویژه فیبر محلول بخورید.

الیاف فیبری مقدار زیادی آب را جذب کرده و این امر باعث میشود تا عبور غذا از طریق دستگاه گوارش کاهش یابد. با مصرف فیبر محلول، حجم معده شما پر شده و کمتر غذا خواهید خورد. منابع خوب فیبرهای محلول عبارتند از: جو، دانه های روغنی، آووکادو، حبوبات، شاخه های کلم بروکلی و زغال اخته.

3. پروبیوتیک بیشتری مصرف کنید.

پروبیوتیک ها باکتریهای زنده ای هستند که نقش مهمی در کاهش وزن و حفظ وزن شما ایفا کنند. مصرف منظم پروبیوتیک باعث ایجاد تعادل در روده میشود، و خطر افزایش وزن و تجمع چربی شکم را کاهش می دهد. غذاهای پروبیوتیک شامل انواع ماست، کرف، تمپه، کیمچی و ترشی است.

4. انجام برخی تمرین های هوازی راهی عالی برای سوزاندن کالری و بهبود سلامت کلی است.

 معمولا توصیه می کنند که 150-300 دقیقه ورزش هوازی متوسط ​​تا شدید را در هفته داشته باشید که تقریبا 20 تا 40 دقیقه در روز است. نمونه هایی مثل راه رفتن سریع، دوچرخه سواری و قایقرانی .

5. پروتئین نوشیدنی

دریافت پروتئین کافی در رژیم غذایی شما می تواند متابولیسم شما را افزایش ، اشتها را کاهش داده و به کاهش وزن کمک کند.

6. غذاهای غنی از اسیدهای چرب غیر اشباع را بخورید

اسيدهاي چرب در دماي اتاق بصورت مايع هستند و معمولا در بين "چربي هاي خوب" طبقه بندي مي شوند. مطالعات نشان می دهد که رژیم های غذایی حاوی اسیدهای چرب غیر اشباع از تجمع چربی های شکم جلوگیری کنند. رژیم مدیترانه نمونه ای از یک رژیم غذایی است که دارای اسیدهای چرب غیر اشباع است. غذاهایی که دارای اسیدهای چرب غیر اشباع هستند شامل روغن زیتون، آووکادو، آجیل و دانه کنجد. 

7. مصرف کربوهیدراتها را محدود کنید .

رژیم های کم کربوهیدرات، چربی هایی را که در اطراف اندام شما قرار می گیرند، را هدف قرار می دهند. مطالعات نشان داده است افرادی که دارای بیشترین میزان مصرف غلات کامل هستند 17٪ چربی شکمشان بیش از افرادی است که مصرف کربوهیدرات های تصفیه شده دارند.

8. آموزش مقاومت در برابر  از دست دادن توده عضلانی

از دست دادن عضله، تعداد کالری هایی که شما روزانه باید بسوزانید را کاهش می دهد. انجام تمرینات مقاومتی به طور مرتب  مانع از، از دست دادن توده عضلانی جلوگیری کند و به نوبه خود به شما کمک می کند میزان متابولیسم خود را حفظ یا بهبود بخشید.

9. تمرینات ایستاده  به جای نشستن 

برای حفظ تعادل و افزایش وزن خود، عضلات بیشتری را فعال می کنید. بنابراین، بیشتر انرژی صرف می کنید. تنفس شما در زمان ایستاده در مقایسه با زمان نشستن بهتر است.

10. سرکه سیب را به رژیم غذایی خود اضافه کنید. 

سرکه سیب که بیشتر محتوای آن اسید استیک میباشد، تجمع چربی بدن را به میزان قابل توجهی کاهش میدهد. مصرف یک قاشق غذاخوری سرکه سیب در هر روز به مدت 12 هفته سبب کاهش چربی ها به میزان 1.4 سانتی مترمیشود.

 

این مقاله ادامه دارد .... 

  ثبت آگهی رایگان