در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آیا می دانید؟ آگهی های ویژه رتبه بندی بهتری در نتایج جستجوی گوگل ، یاهو ، بینگ و ... دارند؟ / آیا می دانید؟ رتبه بندی آگهی شما در آقای تبلیغ بر مبنای تعداد ستاره و امتیاز آگهی شما خواهد بود؟ / آیا می دانید؟ با درج تصویر مرتبط با آگهی خود مخاطب بیشتری خواهید داشت؟ / آیا می دانید؟ با انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، سهم بیشتری از نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهید داشت؟

بیوتی پلاس

ویژگی کارآفرینان

یکشنبه ۲۷ مرداد ۹۸ مقالات
  • تصویر شماره ویژگی کارآفرینان

شاید شما هم توجه کرده باشید که بین اکثر کارآفرینان، ویژگی ها و علائم شخصیتی خاصی وجود دارد که مشترک است. در این مقاله از برجسته ترین ویژگی های شخصیتی مشترک بین کارآفرینان با شما صحبت خواهیم کرد.

1- فرصت ها را می بینند.

کارآفرینان به صورت طبیعی اطراف خود را پر از فرصت می بینند. در همه حال به فکر کسب و کار و ایجاد فرصت های تازه هستند. 

2- بیشتر وقت می گذارند.

موضوع بحث چه پروژه ای در منزل باشد و چه اضافه کاری در محل کار، کارآفرینان آن را با روحیه  «تا تمام نشده کار را متوقف نکن» انجام می دهند. آنها معمولاً آخرین نفراتی هستند که محیط کار را ترک می کنند. 

3- زیاد سؤال می پرسند.

کارآفرینان همیشه می خواهند پاسخ ها را بدانند، مدام به دنبال یادگیری هستند و از این که زیاد سؤال بپرسند هراسی ندارند. این است که همیشه آنها را در حال سؤال پرسیدن می بینید؛ چه از خود و چه از دیگران.

4- سرشان شلوغ است.

مبتلایان به کارآفرینی هیچ گاه با انجام «یک» کار راضی نمی شوند. به صورت ذاتی دوست دارند چند کار را با هم انجام دهند، بیش از یک فرصت کسب و کاری دارند، در جامعه نقش فعالی ایفا می کنند و با این حال وقت لازم برای حضور در زندگی خانوادگی را نیز برای خود پیدا می کنند.

5- دنیا را متفاوت می بینند.

کارآفرینان درک می کنند که دنیا، دنیای کوچکی است. همه ی ما در دهکده ی جهانی زندگی می کنیم؛ دنیایی که در آن کسب و کار مرزی نمی شناسد. کارآفرینان نیز مرزی نمی شناسند، ذاتاً کنجکاو هستند؛ دوست دارند مسافرت بروند و دنیا را ببینند.

6- خوش بین هستند.

از مهم ترین وجوه تمایز یک کارآفرین حقیقی از باقی افراد جامعه است. خیلی ها می توانند بدون خوش بینی مدیر یا رهبر موفقی باشند اما کارآفرین خیر. روحیه کارآفرینی با اعتماد به نفس، پشتکار، و باور به این حقیقت پیش می رود که هر کاری امکان پذیر است.

هر انسانی به صورت طبیعی ترس ها و تردید های خاص خودش را دارد اما یک کارآفرین حقیقی هیچگاه اجازه نمی دهد این تردید ها مانع از تحقق چشم انداز و بینش اش شود.

 

  ثبت آگهی رایگان