در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آیا می دانید؟ آگهی های ویژه رتبه بندی بهتری در نتایج جستجوی گوگل ، یاهو ، بینگ و ... دارند؟ / آیا می دانید؟ رتبه بندی آگهی شما در آقای تبلیغ بر مبنای تعداد ستاره و امتیاز آگهی شما خواهد بود؟ / آیا می دانید؟ با درج تصویر مرتبط با آگهی خود مخاطب بیشتری خواهید داشت؟ / آیا می دانید؟ با انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، سهم بیشتری از نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهید داشت؟

بیوتی پلاس

کسب درآمد از تلگرام

پنجشنبه ۲۴ مرداد ۹۸ مقالات
  • تصویر شماره کسب درآمد از تلگرام

سازندگان تلگرام حتی یک لحظه هم فکر نمیکردند نرم افزاری که برای ارتباطات امن و در کل کل با دولت روسیه ساختند یک روز تبدیل به نرم افزاری پولساز و اقتصادی در کشور ما شود.

زمان چندان زیادی از ارائه قابلیت ساخت کانال توسط تلگرام نمی گذرد اما در همین مدت زمان کوتاه، این حوزه به یکی از حوزه های پربازده اقتصادی تبدیل شده، اقتصادی که مالیات ندارد، هزینه تولیدش پایین است و فقط کافی است راه و رسمش را یاد بگیرید تا وارد این بازار پولساز شوید.

 

1- تبلیغات کانالی

شاید همه شما با این دست از تبلیغات رو به رو شده باشید یا حتی خودتان خواسته باشید که به کانال های مختلف تلگرام تبلیغ بدهید. این کانال ها برای قیمت تبلیغات ساز و کار مشخصی ندارند به همین خاطر قیمت ها در بازار اختلاف زیادی دارد.

ولی 3 شاخصه کلی وجود دارد که بر مبنای آن ها تبلیغ می گیرند. البته برخی هم برمبنای تعداد روز تبلیغ می گیرند که تعدادشان بسیار نادر است، بعضی ها هم در کنار تعرفه هایشان امتیازات ویژه ای هم به تبلیغ دهنده می دهند از جمله این که تا نیم تا یک ساعت بعد از درج تبلیغشان روی آن پستی نمی گذارند و تخفیفات ویژه برای آن هایی که برای بیش از یک ساعت یا بیش از 10 هزار بازدید تبلیغ می دهند. کم ترین میزان تبلیغ 2 هزار تومان برای هزار بازدید است و بیش ترین میزان، 10 هزار تومان. البته یک روش تبلیغات ساعتی هم هست که کم ترین میزانش ساعتی 6 هزار تومان است و ادمین ها در بیش ترین میزان برای تبلیغات ساعتی 100 هزار تومان دریافت می کنند.

 

2- افزایش تعداد کاربران کانال

در این روش در ازای مبلغ معینی تعهد می دهند که تعداد کاربران کانالتان را به صورت تضمینی بالا می برند اما درخصوص این که بمانند یا بروند هیچ گونه تضمینی وجود نداد و همه چیز به آن بستگی دارد که خود شما تا چه حد محتوای جذابی به آن ها ارائه دهید. کانال داران در کمترین دریافت شان به ازای هر کاربر 50 هزار تومان مطالبه می کنند و اگر بتوانند، به ازای هر هزار بازدید 300 هزار تومان پول می گیرند.

دقت کنید که کاربرانی که با رقم های پایین از طریق تبادل با سایر کانال های پربازدید و معمولا با پست های فریب دهنده و دروغ به کانال شما می آورند معمولا چندان ماندگار نیستند و سریع با کانالتان خداحافظی می کنند.

 

3- خرید و فروش URL

جالب است بدانید URLهای قشنگ مثل دامنههای اینترنتی در تلگرام خرید و فروش می شود. یعنی آدرس کانال خوب مشتری خودش را دارد ولی این یکی ساز و کار مشخصی ندارد. طبق گفته فعالان این حوزه، بیشترین مبلغی که در این زمینه تا به حال رد و بدل شده و علنی هم شده است، مبلغ 5 میلیون تومان بوده است.

 

4- نرم افزارهای ارسال انبوه

اگر دوست ندارید که تبلیغات کانال تان را به دیگران بسپارید و خودتان مستقیم وارد تبلیغات شوید دو راه دارید، اول از طریق پنل های ارسال انبوه پیام ارسال کنید که روش به صرفه ای نیست و خیلی گران تر در می آید یا این که خودتان یک نرم افزار ارسال انبوه تلگرامی بخرید و پیام انبوه ارسال کنید.

دقت داشته باشید که این نرم افزارها در اصل روبات هستند که برای کار با ان ها باید یک دستگاه رایانه با سخت افزار نسبتا خوب را فقط به این کار اختصاص دهید و در زمان ارسال هم باید رایانه رابه روبات بسپارید و بروید چون اجازه هیچ کار دیگری را به شما نمی دهد.

این نرم افزارها گران هستند و علاوه بر گرانی مشکلات بسیاری از جمله بلاک کردن خط ها و... دارند که ممکن است شما را به ستوه آورد و اصلا برای مصرفی که شما مد نظرتان است اقتصادی نباشند و هر آن هم ممکن است تلگرام با شناسایی آن ها راه های ارسال پیام را به روی آن ها ببنند.

 

5- نرم افراز تلگرام یاب

یک نرم افزار ساده است که لیست شماره هایتان را واردش می کنید و خط هایی که تلگرام دارد را مشخص می کند، این نرم افزار یک روبات است و باید مطابق نرم افزارهای ارسال انبوه یک سیستم رایانه کاملا در اختیارش قرار دهید، قیمت این نرم افزار در بازار اکنون بین 100 تا 350 هزار تومان است.

 

6- بانک شماره تلگرام

اگر به نرم افزارهای ارسال انبوه تلگرامی شماره هایی که مطمئنید تلگرام دارند را بدهید، این نرم افزارها با سرعت بیش تری کار می کنند، عده ای هستند که در حال حاضر با دریافت مبلغی این شماره ها را به شما می فروشند. قیمت شماره در پایتخت به صورت منطقه ای، با توجه به کد شماره، با جداسازی ایرانسلی ها، همراه اولی ها، رایتلی ها و مشترکان دائمی و اعتبار بین 2 میلیون و 500 تا 4 میلیون تومان است. در سایر کلان شهرها هم بسته به تعداد شماره های تلگرامی بین 500 تا یک میلیون و 500 هزار تومان خرید و فروش می شوند تفکیک هم در این بخش فقط بین همراه اولی های ثابت، همراه اولی های اعتباری و ایرانسلی ها صورت گرفته است. 

 

 

  ثبت آگهی رایگان