در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آیا می دانید؟ آگهی های ویژه رتبه بندی بهتری در نتایج جستجوی گوگل ، یاهو ، بینگ و ... دارند؟ / آیا می دانید؟ رتبه بندی آگهی شما در آقای تبلیغ بر مبنای تعداد ستاره و امتیاز آگهی شما خواهد بود؟ / آیا می دانید؟ با درج تصویر مرتبط با آگهی خود مخاطب بیشتری خواهید داشت؟ / آیا می دانید؟ با انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، سهم بیشتری از نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهید داشت؟

بیوتی پلاس

قوانین بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی

پنجشنبه ۱۷ مرداد ۹۸ مقالات
  • تصویر شماره قوانین بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی

برای بهبود جایگاه خود نزد مخاطبان و مشتریان، از قدرت محتوا و بازاریابی شبکه های اجتماعی استفاده کنید که این امر، خود مستلزم داشتن اطلاعات کافی و درک اصول و قواعد بازاریابی در شبکه های اجتماعی است.


10 قانون طلایی در این مورد می تواند به افزایش مشتری و سود شما کمک کند:


۱- شنیدن

بیشتر گوش کنید و کمتر حرف بزنید. با خواندن هرچه بیشتر مطالب مخاطبانتان، اهدافتان در محیطهای آنلاین و شرکت در بحث های آنها، باعث میشود تا به موضوعات مورد اهمیت آنها پی برده و محتوایی تولید کنید که مورد نیاز آنها میباشد.

۲- تمرکز

تخصص در یک حوزه و تمرکز بیشتر بر روی آن باعث بیشتر قدرتمندتر شدن برند و محتوای تولید شده شما میشود. در این صورت استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی شما نسبت به کسی که در همه زمینه ها استراتژی گسترده ای دارد با موفقیت بیشتری برخوردار خواهد بود.

۳- کیفیت

اگر شما 10 مشتری یا مخاطب فعال داشته باشید که مطالب شما را بخوانند، در موردش صحبت کنند و با مخاطبان خودشان آن ها را به اشتراک بگذارند، بسیار بهتر از داشتن ۱۰۰ مخاطبی است که پس از اولین ارتباط، دیگر خبری ازشان نیست.

۴- صبر

موفقیت در بازاریابی محتوا و شبکه های اجتماعی یک شبه به دست نمی آید. ممکن است بتوانید در مدت زمان کوتاه نتیجه مطلوبی بگیرید ولی، برای دستیابی به نتایج چشم گیر، باید مسیری طولانی را طی کنید.

۵- ترکیب کردن

اگر شما مطلب فوق العاده و با کیفیتی را در شبکه های اجتماعی منتشر کنید آن مطلب قطعا توسط کاربران در وب سایت هایی مانند فیس بوک، توییتر و لینکدین به اشتراک گذاشته می شود. این به اشتراک گذاری و بحث، راه خود را به طرف موتور های جست وجو پیدا خواهد کرد و در آن ها ایندکس خواهد شد و بار بعد هر کس نام شما را در گوگل یا بینگ جست وجو کند به مطالب شما در شبکه های اجتماعی یا نظرات خوب یا بد دیگران در مورد برند شما هدایت خواهد شد.

۶- تاثیرگذاری

برای شناسایی افراد موثر آنلاین در بازار هدفتان زمان بگذراید. این افراد اگر به محصولات یا خدمات و کسب و کار شما علاقه داشته باشند جز مخاطبان اصلی شما قرار خواهند گرفت. زیرا هرکدام به تنهایی مخاطبان باکیفیت بسیاری دارند و میتوانند مطالبتان را با مخاطبان خودشان به اشتراک بگذارند و در این صورت برند شما با تعداد بسیار زیادی از مخاطبان اصلی مواجه خواهد شد.

۷- ارزش

شما باید ارزش و اعتبار را به مکالمات اضافه کنید. کمتر روی مکالمات متمرکز شوید و بیشتر بر تولید محتوای باکیفیت و گسترش روابط با افراد تاثیرگذار وب تمرکز کنید.

۸- قدردانی

قطعا هر کسی در مقابل کاری که برای دیگری انجام می دهد حداقل انتظار تشکر دارد. روابط ساختمانی و متقابل یکی از فاکتور های بسیار مهم موفقیت در بازاریابی اجتماعی است. پس از هرکسی که گامی در جهت بهبود نام تجاری شما برداشت قدردانی و تشکر کنید.

۹- دسترسی

همیشه در دسترس باشید. مخاطبین شما همانقدر که میتوانند مخاطب اصلی و با وفا باشند، به همان اندازه هم میتوانند بی وفا باشند زمانی که شما غیرفعال باشید. همواره در حال تولید محتوای جدید باشید و در مکالمات و بحث ها شرکت کنید تا مخاطبین شما فرصتی برای پیداکردن جایگزینی برای شما نداشته باشند.

۱۰- مقابله به مثل

احترام بگذارید تا به شما احترام بگذارند. برای مخاطبینتان زمان صرف کنید تا برای شما زمان صرف کنند. همانطور که شما از مخاطبان خود انتظار دارید تا مطالبتان را بخوانند، درموردش صحبت کنند و آن را به اشتراک بگذارند، پس شما نیز باید در مورد مطالب دیگران چنین باشید.

  ثبت آگهی رایگان