در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آیا می دانید؟ آگهی های ویژه رتبه بندی بهتری در نتایج جستجوی گوگل ، یاهو ، بینگ و ... دارند؟ / آیا می دانید؟ رتبه بندی آگهی شما در آقای تبلیغ بر مبنای تعداد ستاره و امتیاز آگهی شما خواهد بود؟ / آیا می دانید؟ با درج تصویر مرتبط با آگهی خود مخاطب بیشتری خواهید داشت؟ / آیا می دانید؟ با انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، سهم بیشتری از نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهید داشت؟

بیوتی پلاس

چادر مسافرتی

پنجشنبه ۳ مرداد ۹۸ مقالات
  • تصویر شماره چادر مسافرتی

کسی نیست که بیرون بودن از منزل، خوابیدن زیر آسمان و دیدن ستاره ها، خوردن قهوه در فضای باز،شنیدن صدای طبیعت و خوابیدن در آرامش را دوست نداشته باشد! بیشتر افرادی که به کمپینگ می روند و قصد ماندن در طبیعت را دارند، چادر برپا می کنند و اگر بخواهند چند روزی را همان جا بمانند قطعا باید آمادگی های لازم را برای اسکان در چادر داشته باشند. چادر زدن در دل طبیعت و گذراندن چند روز خارج از شهر می‌تواند تجربه ای بسیار متفاوت و جالب را برای ما به ارمغان آورد.

 

انتخاب یک چادر مسافرتی مناسب

تهیه لیستی کامل از نوع چادری که می خواهید تهیه کنید و نیازهای موردنظر خود را بنویسید. اینکه در چه فصلی کمپ خواهید زد و چه نوع چادری نیاز دارید، چند نفر همراه شما هستند و آیا خودشان چادر دارند یا خیر، آیا قیمت برای شما اهمیت دارد یا کیفیت چادر؟ 

 

آگاهی از نحوه‌ نصب چادر

حتما نحوه نصب چادر را یاد گرفته و تمرین کنید. قبل از خرید به خوبی از شرایط استفاده از چادر آگاه باشید، در غیر اینصورت چادر شما بلااستفاده خواهد ماند.

 

اطمینان از سالم بود چادر

قبل از رفتن تمام وسایل سفر را امتحان کنید. قبل از سفر حتما از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید. چادر را باز کنید و تمامی قسمت‌های آنرا (عدم داشتن پارگی، سالم بودن میله ها، سالم بودن زیپ و...) چک کنید.

 

محل نصب چادر

مهم‌ترین قسمت سفر، انتخاب یک اردوگاه مناسب برای اقامت و زدن چادر است زیرا چادر تنها سرپناه شما در مقابل شرایط بد آب و هوایی، حمله ی حیوانات و ... خواهد بود.در انتخاب محل اسکانتان  به همه‌شرایط توجه کنید. به یاد داشته باشید که با توجه به فصل موردنظر و شرایط آب و هوایی باید این انتخاب را انجام دهید. محل کمپینگ باید مسطح و به دور از رودخانه و یا صخره ها باشد. 

 

داشتن مواد غذایی مناسب

غذاهایی را انتخاب کنید که زمان پختشان کم می‌باشد تا وقت کمتری را صرف کنید. از مواد غذایی ای که قابل بسته‌بندی هستند و زود فاسد نمی‌شوند، غذاهای سبک و مقوی با خود ببرید.

 

پوشش مناسب

در طول روز احتمالا لباس نخی بهترین انتخاب باشد، اما در شب نیاز به لباس گرم خواهید داشت.

 

رخت خواب

برای اقامت در چادر حتما باید رخت خوابی مناسب شامل پتوی گرم یا کیسه خواب، بالش و تشک نرم و مناسب و... با توجه به تعداد نفرات  داشته باشید.

 

دستگاه خنک کننده

اگر در فصل گرم به کمپینگ می روید یک دستگاه خنک کننده با خود ببرید و از آن برای خنک کردن محیط چادر استفاده کنید.

 

وسایل روشنایی

داخل چادر را با لامپ یا چراغ قوه و ... روشن کنید. این کار باعث می شود تا در شب راحت تر به کارهای خود رسیدگی کنید و محیط اطراف را روشن نگاه دارید.

 

تمیز کردن چادر

در هنگام برپایی چادر و یا بعد از آن حتما چادر را تمیز کنید. آلودگی هایی مانند خاک و گِل و ... را از روی چادر پاک کنید. این کار باعث می شود تا به هنگام شست و شوی چادر دردسر کمتری داشته باشید. حتما مطمئن شوید که داخل چادر کاملا خالی شده است. برای شستشوی چادر می‌توانید آن را در لباسشویی های مناسب بشویید. چادر را پس از شستن بطور کامل خشک کنید. چادر را در حیاط و یا زیر زمین قرار دهید تا خشک شود و ممکن است مدتی طول بکشد.

  ثبت آگهی رایگان