در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آیا می دانید؟ آگهی های ویژه رتبه بندی بهتری در نتایج جستجوی گوگل ، یاهو ، بینگ و ... دارند؟ / آیا می دانید؟ رتبه بندی آگهی شما در آقای تبلیغ بر مبنای تعداد ستاره و امتیاز آگهی شما خواهد بود؟ / آیا می دانید؟ با درج تصویر مرتبط با آگهی خود مخاطب بیشتری خواهید داشت؟ / آیا می دانید؟ با انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، سهم بیشتری از نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهید داشت؟

بیوتی پلاس

شکوفایی استعدادها

یکشنبه ۲۳ تیر ۹۸ مقالات
  • تصویر شماره شکوفایی استعدادها

همه ما میخواهیم که استعدادهای پنهان خود را شکوفا کنیم و توانمندی های خود را افزایش دهیم؛ ابتدا باید تغییری سازنده در اندیشه مان به وجود آوریم ...

۱. خود را فقط به انجام دادن کارهایی که در گذشته انجام میدادید، محدود نکنید.

سعی کنید کارهایی را شروع کنید که می توانید یا بهتر است آن ها را انجام دهید. نخستین گام به سوی موفقیت این است که سعی کنید تا هرچه بیشتر در انجام  کاری مهارت یابید که می دانید آن را چگونه انجام بدهید. اینکار باعث میشود تا بیشتر و بیشتر به کارهایی ارزشمند پی می برید که می توانید آن ها را انجام دهید. زمانی که این اتفاق می افتد؛ شما می توانید دراین مورد تصمیم گیری کنید. آیا به انجام دادن همان کاری ادامه دهید که همیشه انجامش داده اید یا سعی میکنید کارهای جدید را

انجام دادن کارهای جدید به نوآوری و کشف هایی جدید منجر می شود. در میان این اکتشافات به کارهایی پی می برید که بهتر است آن ها را طبق برنامه ای منظم انجام دهید؛ به رشد و شکوفاسازی هرچه بیشتر توانایی های واقعی و راستین تان ادامه خواهید داد.

۲. خودتان را فقط به انجام دادن وظایفتان محدود نکنید.

سعی کنید تا از انجام دادن وظایفتان فراتر روید. بسیاری از انسان ها فکر می کنند، فقط با انجام دادن وظایفشان، عملکردی خوب و مؤثر دارند. چنین شیوه ای به شکوفاسازی توانایی های پنهان انسان یا گسترش یافتن توانمندی آنان نمی انجامد. هر انسانی برای این منظور باید بسیار فراتر از وظایفش عمل کند.

جک ولش، مدیرعامل پیشین شرکت جنرال الکتریک : " اگر می خواهید خودتان را متمایز کنید، و در کانون توجه و تمرکز قرار بگیرید و ازنظر شغلی پیشرفت کنید؛ باید کارهایی فراتر از وظایفتان انجام دهید و به انسانی بهتر و شایسته تر از حد معمول و انتظار دیگران تبدیل شوید."

باید بیش ازآنچه دیگران از شما تقاضا می کنند، خودتان از خودتان تقاضا کنید؛ بیش ازآنچه دیگران از شما انتظار دارند، خودتان از خودتان انتظار داشته باشید؛ بیش ازآنچه دیگران باورتان دارند، خودتان را باور کنید؛ در مقایسه با آنچه دیگران تصور می کنند باید انجام دهید، کارهایی بیشتر و بهتر را به ثمر برسانید.

انجام دادن کارهایی فراتر از انتظار دیگران، علاوه بر این که شما را از همکارانتان متمایز می کند، مزیت های دیگری را نیز برایتان به ارمغان می آورد، شهرتی بی نظیر به دلیل عملکرد خوب و مؤثرتان. این ویژگی باعث می شود به متمایز بودن عادت کنید. این تمایزها با گذشت زمان بیشتر و بیشتر می شوند. متمایز بودن مداوم سبب می شود توانایی های وجودتان هر چه بیشتر شکوفا شوند و توانمندی تان هر چه بیشتر افزایش یابد.

۳. کارهای مهم و ارزشمند را فقط به صورت گاه و ی گاه انجام ندهید.

حتما این جمله را شنیده اید که «زندگی همچون یک بوم نقاشی است و شما باید، تا می توانید، همه رنگ ها را روی آن بپاشید.» اندیشه بهتر این است که بکوشید از زندگی تان یک شاهکار خلق کنید. هدفی شفاف را در نظر داشته باشید و رنگتان را آگاهانه و سنجیده انتخاب کنید.

  ثبت آگهی رایگان