در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آیا می دانید؟ آگهی های ویژه رتبه بندی بهتری در نتایج جستجوی گوگل ، یاهو ، بینگ و ... دارند؟ / آیا می دانید؟ رتبه بندی آگهی شما در آقای تبلیغ بر مبنای تعداد ستاره و امتیاز آگهی شما خواهد بود؟ / آیا می دانید؟ با درج تصویر مرتبط با آگهی خود مخاطب بیشتری خواهید داشت؟ / آیا می دانید؟ با انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، سهم بیشتری از نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهید داشت؟

بیوتی پلاس

سفرهای انفرادی بانوان

سه شنبه ۱۸ تیر ۹۸ مقالات
  • تصویر شماره سفرهای انفرادی بانوان

اهل سفر هستید اما از تنهایی سفر کردن، می‌ترسید؟ منتظر نباشید تا کسی از شما محافظت کند! شما یک زن باهوش و صلح‌جو هستید پس نباید از سفرهای انفرادی هراسی داشته باشید. اتفاق ناگوار ممکن است در هر جایی و برای هر کسی رخ دهد، اما این یک قاعده طبیعی است که مردم دوست دارند اتفاقات بد مخصوصا آن‌هایی که برای زنان رخ داده است را برجسته‌تر نشان دهند.

 به جای ترسیدن، اطلاعات و آگاهی خود را نسبت به این نوع از سفر بالا ببرید : 

1. زبان یاد بگیرید.

یاد گرفتن زبان برای سفر یکی از نکات بسیار ضروری است. دانستن زبان فقط به دلیل برقراری ارتباط راحت‌تر نیست، بلکه اگر مردمان محلی در مورد شما صحبتی کنند یا نقشه‌ای داشته باشند، شما به راحتی می‌توانید متوجه شوید. این اصلی‌ترین راه برای حفظ ایمنی است.

2. مراقب دزد‌ها باشید.

افراد جیب‌بر و دزد در همه جا وجود دارند، فرقی نمی‌کند شما تنها باشید یا در میان جمعیت! در هر جایی اگر از حضور شخصی احساس ناراحتی کردید، اصلا مضطرب نشوید، بلکه از او بپرسید که به کدام سمت می‌رود شما دقیقا سمت مخالف را برای ادامه راه انتخاب کنید.  به احساسات درونی خود احترام بگذارید. اگر در جایی احساس خطر می‌کنید یا برخی از علایم هشداری را مشاهده می‌کنید، به حس خود اعتماد داشته باشید و محل را سریعتر ترک کنید.

3. از تاکسی اجتناب کنید، وسیله نقلیه عمومی قطعا امن‌ترین است.

شما یک زن تنها هستید و مقدار زیادی پول همراه دارید. این موضوع می‌تواند هر کسی را وسوسه کند. اگر اتفاق خاصی هم نیوفتد، ممکن است از شما کرایه بیش از حد مطالبه کنند. به همین دلیل توصیه می‌کنیم که بیشتر از اتوبوس و مترو برای رفت و آمد استفاده کنید.

4. از حمل اشیاء با‌ ارزش خودداری کنید.

همراه داشتن اشیاء با‌ارزش موجب تمایز شما از دیگر افراد می‌شود پس بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرید و در اصل به یک طعمه تبدیل می‌شوید. سفر بدون این اشیاء و خودنمایی هم امکان‌پذیر است. سعی کنید در سفر ساده باشید و بیشتر مانند مردمان محلی لباس بپوشید و رفتار کنید.

5. استرس زیاد نداشته باشید.

استرس و ترس نیازی به بازگو کردن ندارند و به راحتی از چهره شما و حرکاتتان پیداست. ترس شما باعث می‌شود دیگران به راحتی از شما سوء‌استفاده کنند. بشنوید، آگاه باشید، اما اجازه دهید زندگی طبق روال خود در جریان باشد.

6. محل اقامت محلی یا خوابگاه

مکان‌هایی که به طور خاص برای اقامت توریست‌ها سازماندهی شده‌اند، معمولا بیشتر مورد توجه کلاهبرداران است. امروزه شیوه‌های جدیدی از اقامت وجود دارد که ایمنی شما را نیز بیشتر تامین می‌کند. مثلا خانواده‌هایی هستند که یک اتاق خود را به گردشگران اجاره می‌دهند یا مانند کوچ‌سرفینگ شما فقط یک تخت یا جایی برای خواب را اجاره می‌کنید. حتی دیده شده که در مقابل نگهداری از حیوان خانگی به شما غذا و محلی برای خواب می‌دهند. بدین‌گونه شما دیگر تنها نیستید و در میان مردم محلی حضور دارید.

 

قوی و محکم باشید، ترس به دلتان راه ندهید! زندگی کنید و از آن لذت ببرید. 

  ثبت آگهی رایگان