در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آیا می دانید؟ آگهی های ویژه رتبه بندی بهتری در نتایج جستجوی گوگل ، یاهو ، بینگ و ... دارند؟ / آیا می دانید؟ رتبه بندی آگهی شما در آقای تبلیغ بر مبنای تعداد ستاره و امتیاز آگهی شما خواهد بود؟ / آیا می دانید؟ با درج تصویر مرتبط با آگهی خود مخاطب بیشتری خواهید داشت؟ / آیا می دانید؟ با انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، سهم بیشتری از نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهید داشت؟

بیوتی پلاس

حریم خصوصی زناشویی

یکشنبه ۱۶ تیر ۹۸ مقالات
  • تصویر شماره حریم خصوصی زناشویی
  • تصویر شماره حریم خصوصی زناشویی

مواردی در زندگی مشترک وجود دارد که تنها به شما و همسرتان مربوط است و جزیی از حریم خصوصی شما است. ممکن است با گفتن آن‌ها آرامش، موفقیت و تداوم زندگی مشترکتان به خطر بیفتد. با ما همراه باشید تا دوام و ضمانت زندگی خود را بیشتر کنید:

1. خلوت‌هایتان با همسرتان حریم شخصی شماست!

هرگز از خلوت خود، و اتفاقاتی که در آن می افتد چیزی به دوستانتان نگویید. این روابط راز زندگی شما است. خود را جای شریک زندگی تان بگذارید و ببینید از نظر شما قابل پسند است که دوستان او از رابطه میان شما مطلع باشند یا خیر؟

مسائل مربوط به اتاق خواب، فقط به شما مربوط است. مطرح کردن آنها یعنی پذیرفتن خطر عدم اعتماد همسرتان! اگر در زندگی جنسی‌تان با مشکلی روبه‌رو شدید، با همسرتان یا روان‌شناس صحبت کنید.

 
2. اختلافات خانوادگی را با گفتن به دیگران بیشتر نکنید!

بسیاری از زنان و مردان به خصوص در اوایل ازدواج به دلیل عدم شناخت کافی دچار اختلافاتی هر چند جزئی با خانواده همسرشان می شوند. بازگو کردن این اختلافات نزد دیگران اولا ذهنیت آنها را نسبت به همسر شما تحت تاثیر قرار خواهد داد، ثانیا ممکن است در مواردی حرف هایی که از سر ناراحتی زده اید به گوش خانواده همسرتان برسد و سپس .. عواقب چنین چیزی اصلا قابل پیش بینی نیست!

ممکن شما با خانواده او ارتباط خوبی نداشته باشید، لازم نیست این مشکلات را با خانواده‌ خود در میان بگذارید و یا بالعکس. هر چقدر هم که بخواهید کاملا قید آن‌ها را بزنید، آن‌ها خانواده شما هستند، و مسلما بر کیفیت و دوام زندگی مشترکتان موثرند و به خاطر نسبتی که دارید زندگیتان به هم گره خورده و در جایی به آن‌ها نیاز پیدا می‌کنید.

ممکن است این اختلافات در بسیاری از مواقع و به مرور زمان برطرف می‌شوند و ممکن است روابط و رفتار شما با آنها تغییر کند در این صورت شما مجبور به توضیحی به دلیل رفتار صمیمان‌تان با دیگران نیستید.

3. شرایط مالی‌تان را با دیگران در میان نگذارید!

لزومی ندارد کسی از شرایط مالی شما آگاه باشد. میزان پس انداز، حقوق و پولی که به دیگران قرض داده اید یا گرفته اید جزء موارد شخصی است و نیازی نیست دیگران از آن مطلع باشند.

گاهی ممکن است شما را ثروتمندتر از آنچه که هستید ببینند و فکر کنند در زندگی مشکلی ندارید، پس توقعشان از شما بالا رود. یا ممکن است تنها به این دلیل که درآمد بیشتری دارند خود را بالاتر از شما ببینند و با شما مثل یک زیر دست رفتار کنند. 

4. نارضایتی از رفتار همسرتان را با خود او در میان بگذارید نه دیگران!

گاهی زمانی که همسر شما مطابق میلتان رفتار نمی کند و یا رفتار و کردارش شما را عصبانی می کند، به درد و دل کردن با دوستان نیاز پیدا کنید. کمی غر زدن یا گلایه اشکالی ندارد، اما مراقب باشید ذهنیت دوستانتان را نسبت به همسرتان خراب نکنید، زیرا این کار تاثیری ماندگار بر ذهن آنها خواهد داشت. قطعا پس از مدتی شما و همسرتان همه چیز را فراموش می کنید ولی دوستانتان حرف های شما را راجع به او هرگز فراموش نخواهند کرد.

5. نظر همسرتان نسبت به اطرافیانتان را با آن‌ها در میان نگذارید!

اجازه ندهید ازدواج در رابطه با اطرافیانتان خللی ایجاد کند. اگر همسرتان از یکی از دوستان شما خوشش نمی آید به او یا حتی سایر دوستان نگویید. به خصوص اگر این دوست مرتکب اشتباه یا رفتار بدی نشده باشد. می‌توانید با گفتگویی منطقی با همسرتان و مدیریت روابطتان آن‌ها حفظ کنید.

6. روابط سابق همسرتان مربوط به شماست نه اطرافیانتان!

ممکن است همسرتان در گذشته ازدواجی ناموفق و یا روابط ناموفقی داشته است که با گفت‌وگو آن را بین خودتان حل کرده و او را درک کرده باشید، مطمئن باشید دیگران حتی اگر در ظاهر هم تظاهر به درک این مسئله کنند، دیدشان نسبت همسر شما منفی شده و بر اساس آن قضاوت‌های نادرستی از او می‌کنند که می‌تواند شما را تحت تاثیر قرار داده و زندگی زناشویی تان را به خطر اندازد.

گاهی متوجه نمی‌شوید که این قضاوت‌ها نشات گرفته از درک نکردن روابط قبلی اوست و آن‌ها را منطقی می‌پندارید، در صورتی که تاثیر غیر مستقیم در میان گذاشتن راز همسرتان است.

7. گفتن رازهای زندگی مجردیتان به دیگران تیر خلاصی برای زندگی مشترکتان است!

پنهان کردن گذشته از همسرتان تحت هر شرایط و برای هر موردی مقبول نیست، اما اگر به هر دلیل رازی دارید که از همسرتان پنهان کرده‌اید، آن را هرگز به دیگران نگویید حتی اگر رابطه‌ ای صمیمی با او دارید. وقتی شما نتوانستید رازدار خوبی برای خودتان باشید چگونه انتظار دارید دیگران راز دار شما باشند؟

 

با رعایت کردن همین نکات کوچک و به ظاهر بی اهمیت، میتوانید خوشبختی خود را تضمین کنید. تا زمانی که مجرد هستید، رابطه شما و دوستانتان به خودتان مربوط است، اما وقتی وارد زندگی مشترک شدید، دربرابر آن زندگی و همسرتان مسئول هستید. یادتان باشد تعادل راز موفقیت شماست، در هیچ زمینه ای افراط و تفریط نداشته باشید. صمیمیت به معنای بازگویی هر آنچه در زندگی شماست، نیست!

  ثبت آگهی رایگان