در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آیا می دانید؟ آگهی های ویژه رتبه بندی بهتری در نتایج جستجوی گوگل ، یاهو ، بینگ و ... دارند؟ / آیا می دانید؟ رتبه بندی آگهی شما در آقای تبلیغ بر مبنای تعداد ستاره و امتیاز آگهی شما خواهد بود؟ / آیا می دانید؟ با درج تصویر مرتبط با آگهی خود مخاطب بیشتری خواهید داشت؟ / آیا می دانید؟ با انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، سهم بیشتری از نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهید داشت؟

بیوتی پلاس

دلایلی که مردها شما را ترک میکنند!

یکشنبه ۲ تیر ۹۸ مقالات
  • تصویر شماره دلایلی که مردها شما را ترک میکنند!
  • تصویر شماره دلایلی که مردها شما را ترک میکنند!

عشق همه آن چیزی است که تو نیاز داری. عشق همه چیز را تسخیر می کند و راهی به قلب تو پیدا خواهد کرد. عشق واقعی یک عمر طول میکشد و یک درمان جادویی نیست و همچنین عشق همیشه کافی نیست.

هر زن و شوهری که از هم جدا می شوند، زمانی خیلی یکدیگر را دوست داشتند. هنگامی که یک رابطه به پایان می رسد، اولین سوال بسیاری از زنان این است: چرا؟ او که مرا دوست داشت!

 چطور مردی که به نظر می رسید بسیار متعهد است در حال حاضر رفته است؟ پس عشق بین ما کجا رفت؟ آیا اصلا وجود داشت؟ بیایید تا به دلایلی که مردها پس از مدتی زنی را که دوست دارند، ترک میکنند، نگاه کنیم.

1. مرد از متعهد شدن می ترسد.

به چند دلیل، تعهد هم برای مرد و هم برای زن می تواند ترسناک باشد. به طور کلی، همانطور که عشق شما بیشتر می شود، رابطه شما هم جدی تر می شود. او هنوز عاشق شماست، اما بخاطر این ترس، میتواند شما را ترک کند.

2. مرد ممکن است فکر کند، شایسته شما نیست.

 ممکن است واقعا احساس کند که شما برای او بسیار خوب هستید و شایسته بهترین ها اید. به خاطر اشتباهاتی که در گذشته انجام داده احساس گناه می کند و اعتماد به نفسش کم می شود و به خاطر همین تفکر شما را ترک کند. 

3. چیزهای دیگر در الویت اول او قرار دارند.

برخی افراد می توانند عاشق همسر خود باشند، اما به کار و یا سرگرمی خود بیشتر از همسر خود اهمیت میدهند. فقط به این خاطر که او شما را دوست دارد، به این معنا نیست که شما در الویت اول او هستید.

4. هنوز آماده نیست تا وارد زندگی شما شود.

ممکن است عاشق شما باشد، اما این بدان معنا نیست که برای تشکیل خانواده آماده است. این با ترس از تعهد فرق می کند، چون خیلی مواقع یک مرد از حل کردن مسائل فرار نمی کند، فقط هنوز خودش را آماده وارد شدن به زندگی مشترک نمی داند. 

5. تمایلی برای حفظ رابطه با شما ندارد.

عشق سختی می طلبد و باید اقدام معنی دار و از روی فکر انجام دهید و به تنهایی تصمیم نگیرید. متاسفانه، خیلی از افراد تمایلی برای حفظ ادامه ارتباط ندارند.

6. چیزی وجود دارد که باعث درگیری طولانی مدت بین شما شده است.

 یک مرحله به عقب برگردید و ببینید که ایا واقعا چیزی وجود دارد که باعث درگیری طولانی مدت بین شما دو نفر شده باشد. آیا چیزی وجود دارد که باعث به وجود آمدن درگیری طولانی مدت بین شما و بر هم زدن عشق تان شود؟

7. زندگی شما مسیرهای متفاوتی را طی می کند.

افراد عاشق یکدیگر می شوند، اما اینده آنها به هیچ وجه قابل مقایسه نیست. رایج ترین روشی که این امر در پی دارد، زمانی می باشد که یک فرد باید به جایی دیگر برود و فرد دیگر احساس می کند با این امر اصلا راحت نیست. مسیر زندگی شما هر چه که باشد، علیرغم عشقی که به هم دارید، ممکن است باعث جدایی شما شود. 


اگر بگوییم برای ازدواج عشق کافی است، کاملا در اشتباهیم. دلایلی وجود دارد که مردان علاوه بر عشقی که به دختر مورد علاقه خود دارند، مجبور به ترک او می شوند، بنابراین به یاد سپردن این امر از اهمیت زیادی برخوردار است که برای داشتن ارتباطی سالم ، فقط عشق کافی نیست! 

  ثبت آگهی رایگان