در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آیا می دانید؟ آگهی های ویژه رتبه بندی بهتری در نتایج جستجوی گوگل ، یاهو ، بینگ و ... دارند؟ / آیا می دانید؟ رتبه بندی آگهی شما در آقای تبلیغ بر مبنای تعداد ستاره و امتیاز آگهی شما خواهد بود؟ / آیا می دانید؟ با درج تصویر مرتبط با آگهی خود مخاطب بیشتری خواهید داشت؟ / آیا می دانید؟ با انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، سهم بیشتری از نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهید داشت؟

بیوتی پلاس

خانم ها و انتخاب همسر

سه شنبه ۲۸ خرداد ۹۸ مقالات
  • تصویر شماره خانم ها و انتخاب همسر
  • تصویر شماره خانم ها و انتخاب همسر
  • تصویر شماره خانم ها و انتخاب همسر

ازدواج بزرگ‌ترین و مهمترین فصل از کتاب زندگی هر انسان است. لازم است که هر فردی قبل از ازدواج در مورد ویژگی‌های اخلاقی، شخصیتی، استعدادها، توانمندی‌ها، سلائق، علائق، ضعف‌ها و کاستی‌های خود آگاهی و شناخت کسب کرده و نیز بداند که هدفش از ازدواج چیست و چه انتظاراتی از همسر آینده اش دارد.

تصور نادرست

برخلاف تصور بسیاری از افراد، زنان در انتخاب همسر به عقل خود رجوع کرده و بدنبال یک تکیه‌گاه هستند و مردانی که صفات خاصی دارند، در بین خانم‌ها از جذابیت بیشتری برخوردارند.

معمولا تفاوت قابل توجهی بین آنچه خانم‌ها از مرد مورد نظرشان انتظار دارند با خصوصیات واقعی آن شخص وجود دارد. خصوصیات واقعی همسر با اسطوره‌ای که آن شخص برای خود ساخته است، کاملا با هم متفاوت هستند.

مشاوران خانواده معتقدند: اغلب آقایان فکر می‌کنند که خانم‌ها یک مرد پولدار موفق با یک ماشین لوکس و یک آپارتمان مجلل می‌خواهند اما واقعیت این‌گونه نیست، چرا که اغلب خصوصیات خوب آقایان است که خانم‌ها را تحت تأثیر قرار می‌دهد نه حساب‌های بانکی آنها. 

مردانگی، خصوصیات مثبت، قاطعیت، قدرت عقاید، اعتماد به نفس ، تکیه بر خود، ویژگی‌های اخلاقی خوب، صداقت و راستی، شجاعت در مقابله با سختی‌ها و ... عواملی است که بعنوان ویژگی های مناسب برای یک مرد، مورد انتظار خانم ها است.

مشاوره قبل از ازدواج

ملاک‌های انتخاب همسر یکی از اصلی‌ترین مباحث در مشاوره قبل از ازدواج است. برای داشتن ازدواجی موفق فقط عزم و اراده برای ازدواج کافی نیست، شما باید به بلوغ اقتصادی، فکری، عاطفی، اجتماعی و جسمی رسیده باشید.

مرد ایده آل 

 اصولا مرد ایده‌ال بیشتر خانم‌ها مردی است که در درجه اول باغیرت بوده و نسبت به خانواده‌ و حریم خانوادگی اش حرمت قائل باشد. زنان، مردانی که خیلی تودار هستند را نمی‌پسندند. 

مرد ایده‌ال با همسرش حرف می‌زند. مسائل زندگی را از طریق ارتباط کلامی، به ویژه بحث در مورد افکار، احساسات و آرزوها مطرح میکند. 

معیار 99% خانم ها برای ازدواج

شاید تصور شود مردان برون‌گرا که بیشتر برای جلب توجه اطرافیان تلاش می‌کنند، بیشتر مورد توجه خانم‌ها باشند اما در جدیدترین تحقیقات دانشگاه “کویینزلند” استرالیا نتایج نشان داد که خانم‌ها هنگام انتخاب همسر ، آقایانِ درون‌گرا و تحصیل‌کرده را ترجیح می‌دهند.

این مطالعه همچنین نشان می‌دهد که آقایان کم‌حرف، خجالتی و تحصیل‌کرده راحت‌تر اعتماد خانم‌ها را جلب کرده و از سوی آن‌ها مهربان‌تر و باهوش‌تر تلقی می‌شوند.

 

 

  ثبت آگهی رایگان