در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آیا می دانید؟ آگهی های ویژه رتبه بندی بهتری در نتایج جستجوی گوگل ، یاهو ، بینگ و ... دارند؟ / آیا می دانید؟ رتبه بندی آگهی شما در آقای تبلیغ بر مبنای تعداد ستاره و امتیاز آگهی شما خواهد بود؟ / آیا می دانید؟ با درج تصویر مرتبط با آگهی خود مخاطب بیشتری خواهید داشت؟ / آیا می دانید؟ با انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، سهم بیشتری از نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهید داشت؟

بیوتی پلاس

لباس مناسب سفر

پنجشنبه ۱ اسفند ۹۸ مقالات
  • تصویر شماره لباس مناسب سفر

همه ما دوست داریم تا در هر شرایطی ظاهری خوب و آراسته داشته باشیم. برخی از افراد تحت هر شرایطی بلد هستند که چطور خوش پوش و شیک باشند و برخی خیر، در این بخش همراه ما باشید تا نکاتی ساده درباره شیک پوشی در سفر را به شما بیاموزیم.
یکی از اقدامات مهم سفر، بستن ساک است. شاید به نظر خیلی ها این ساده ترین کار است، اما باید لباس ها را با نهایت دقت انتخاب کنید. بدون فکر عمل کردن نتیجه ش برداشتن بیش از حد لباس و غیرقابل استفاده ماندن آنها میشود.

 

  • هرگز در هواپیما لباس سفید نپوشید.

با آنکه لباس سفید به شما استایل خاصی میدهد اما در طول سفر در تماس با صندلی ها، سرویس بهداشتی یا حتی هنگام غذا خوردن، یا هنگام جا به جا کردن چمدان ها کثیف یا لک میشوند.

 

  • از کمربندهای تزیینی هواپیما استفاده نکنید.

با آنکه این کمربندها جذاب هستند اما هنگام خروج از گیت، باید آن را در آورید و در سبد اسکن قرار دهید. این کار هم وقت شما و هموقت دیگران را می گیرد.

 

  • لباستان را مناسب با مقصد انتخاب کنید.

حتما لباس هایی را که با خود می برید، مناسب با فصل و شرایط آب و هوایی مقصدتان باشد. قبل از حرکت حتما نسبت به شرایط آب و هوایی اطلاعات کافی را کسب کنید.

ترجیح شما در سفر به مناطق سردسیر بردن لباس های کم حجم اما گرم و پشمی و  ۲ جفت کفش میباشد که هم جای چمدان را تنگ نکند و هم مناسب فصل است.

 

  • به جنس لباس ها دقت کنید.

سعی کنید از لباس‌ هایی که بافت آن ‌ها کش می‌ آید، استفاده کنید زیرا چروک نمی ‌شوند، همچنین لباس ‌هایی که ۱۰۰ درصد از کتان هستند همواره شکل خود را حفظ می ‌کنند. از شلوارهایی با جنس لی استفاده کنید زیرا هم ضخیم هستند و هم ظاهر خودشان را به خوبی حفظ میکنند.

  • رنگ بندی مناسب را انتخاب کنید.

بهار، تابستان، پاییز و زمستان هر کدام رنگ بندی خاص و مناسب خود را دارند. 

 

  • از جواهرات گرانقیمت استفاده نکنید.

انداختن زیورآلات یا جواهرات گران توجه دزدها و کیف قاپ ها را به خود جلب می کند، مسلما دوست ندارید که مسافرت را به خود تلخ کنید.

 

  • استفاده از عطر در وسایل نقلیه عمومی

در مکان های بسته وسایل نقلیه عمومی از زدن عطرهای تند و خاص خودداری کنید، زیرا اینکار برای دیگران می تواند آزاردهنده باشد. 

  ثبت آگهی رایگان